Komunikat archiwalny

Kraków na liście finalistów School Travel Awards

Kraków trafił na listę finalistów w konkursie serwisu School Travel Organiser. Tym razem nasze miasto zostało uznane za najlepszy cel wycieczek szkolnych. Uczestnicy plebiscytu School Travel Awards docenili nasze miasto bogatą historię i architekturę.

Kraków na liście finalistów School Travel Awards
Fot. krakow.pl

Nasze miasto zostało uznane za jedno z najstarszych i najpiękniejszych w Europie. Czytelnicy portalu schooltravelorganiser.com podkreślają, że Kraków pokazuje autentyczny styl życia i zachwycają się Rynkiem Głównym oraz kościołem Mariackim. Dodatkowo uczniowie podczas wycieczki szkolnej mogą poznać historie II wojny światowej i zobaczyć, jak wyglądało życie społeczności żydowskiej.  

School Travel Awards to największe wydarzenie w Wielkiej Brytanii poświęcone podróżom szkolnym. Na liście finalistów razem z Krakowem znalazły się takie miejsca jak: Disneyland w Paryżu, Nowy Jork, Waszyngton i CERN w Szwajcarii.

School Travel Awards

Pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także