Komunikat archiwalny

Krakowscy seniorzy się nie nudzą! Zobacz te kadry

Od soboty, 15 grudnia w sali Centrum Obywatelskiego będzie można oglądać wystawę fotograficzną, która dowodzi, że seniorzy w Krakowie mają mnóstwo pomysłów na to, jak ciekawie spędzać czas i realizować pasje. Autorami zdjęć są członkowie Rady Krakowskich Seniorów oraz Centrów Aktywności Seniora.

Krakowscy seniorzy się nie nudzą! Zobacz te kadry
Fot. Centrum Obywatelskie w Krakowie

Rada Krakowskich Seniorów zaprasza na wernisaż wystawy, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 15 grudnia o godz. 11.00 w Centrum Obywatelskim przy ul. Reymonta 20. Wstęp wolny.

Ekspozycję będzie można obejrzeć do 31 stycznia 2019 roku. Prezentowane fotografie są dowodem na to, jak wiele form aktywności osób starszych realizowanych jest w Krakowie, mogą też stanowić inspirację do tworzenia kolejnych inicjatyw.

Autorami zdjęć zaprezentowanych na wystawie są: Bogumiła Drabik, Andrzej Gaczorek, Krystyna Grzywa, Marian Krzewiński, Wiesław Majka, Andrzej Makuch, Ferdynand Nawratil, Stanisław Piasecki, Marian Satała, Barbara Szafraniec, Zbigniew Ścisłowicz, Antoni Wiatr, Stanisław Wojdyła, Wiesław Wójcik, Wiesława Zboroch, Jan Zych.

Pokaż metkę
Autor: MAŁGORZATA TABASZEWSKA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także