Komunikat archiwalny

Kariera na wiosnę? Odwiedź Inżynierskie Targi Pracy

Już 6 marca, w godz. 10.00–16.00, na Stadionie ​Miejskim im. Henryka Reymana odbędzie się XXI edycja największych Inżynierskich Targów Pracy w Małopolsce, organizowanych przez Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków.

Kariera na wiosnę? Odwiedź Inżynierskie Targi Pracy
Fot. pixabay.com

Wydarzenie organizowane wyłącznie przez studentów gości w tym roku ponad 50 firm z różnych branż technicznych oferujących pracę, praktyki oraz staże. Inżynierskie Targi Pracy to świetna okazja, aby zdobyć więcej informacji o procesie rekrutacyjnym, a przede wszystkim osobiście poznać pracodawcę.
 
Podczas XXI edycji Inżynierskich Targów Pracy każdy z odwiedzających będzie mógł skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji. W punkcie konsultacji CV eksperci doradzą jak przyciągnąć uwagę potencjalnych pracodawców dobrze przygotowanym Curriculum Vitae. Wszyscy odwiedzający będą mieli także możliwość zrobienia sobie profesjonalnego zdjęcia na stoisku fotografa. Na zmęczonych studentów czekać będzie specjalnie przygotowana Strefa Studenta z różnego rodzaju udogodnieniami i atrakcjami, natomiast na stoisku Stowarzyszenia BEST AGH Kraków będzie można wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami i dowiedzieć się czegoś więcej o organizacji.
 
Firmy biorące udział w XXI Inżynierskich Targach Pracy przygotują także dla studentów warsztaty, w trakcie których prelegenci podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą oraz opowiedzą więcej o pracy w ich firmach.  
 
Board of European Students of Technology to apolityczna organizacja non-profit, zrzeszająca studentów uczelni technicznych z całej Europy. Organizator wydarzenia, Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków, od ponad 20 lat działa przy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Wśród projektów Stowarzyszenia znajdują się także m.in. Festiwal Informatyczny BAIT, program międzynarodowych Kursów Naukowych oraz konkurs inżynierski EBEC, odbywający się we wszystkich europejskich miastach, w których obecny jest BEST.

praca, korporacja,

Tagi: targi, kariera, AGH

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także