Komunikat archiwalny

Benefis Agnieszki Radwańskiej w TAURON Arenie Kraków

21 maja TAURON Arena Kraków otworzy się na najlepszy tenis na świecie. Na korcie zagrają Agnieszka Radwańska, Angelika Kerber i Karolina Woźniacka. W wydarzeniu, które zakończy karierę sportową najlepszej polskiej tenisistki, wezmą udział także artyści polskiej sceny muzycznej oraz gwiazdy małego i wielkiego ekranu.

Benefis Agnieszki Radwańskiej w TAURON Arenie Kraków
Fot. ZIS / materiały prasowe

Podczas wydarzenia fani tenisa będą mieli wyjątkową okazję zobaczyć Radwańską w akcji w trakcie meczów pokazowych z Angeliką Kerber i Karoliny Woźniackiej.

– Benefis to okazja do podsumowania mojej kilkunastoletniej przygody z tenisem. Takie wydarzenie to dla mnie duże wyróżnienie i radość. To jednocześnie możliwość kolejnego spotkania z fanami oraz rozgrywki z najlepszymi tenisistkami, którym jestem wdzięczna, że mimo napiętych kalendarzy wezmą udział w moim benefisie. Jestem bardzo szczęśliwa, że w maju spotkamy się w moim rodzinnym mieście, z którym jestem bardzo związana – powiedziała Agnieszka Radwańska.

– Agnieszka Radwańska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polek i sportowców na świecie. Tenisistka pochodzi z Krakowa, dlatego szczególnie cieszy nas, że benefis 20-krotnej zwyciężczyni rozgrywek rangi WTA odbędzie się właśnie w naszym mieście, naturalnym partnerze dla tego wydarzenia. Wspólnie z organizatorami przygotowaliśmy wiele atrakcji – powiedziała Magdalena Nowak-Obrzut, zastępca dyrektora Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

Bilety na to wydarzenie można kupić na stronie serwisu ebilet.pl.

Pokaż metkę
Autor: ZIS
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także