Komunikat archiwalny

O rodzicielstwie bliskości w ARTzonie. Zapisz się na warsztaty!

Już po raz piąty ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida organizuje festiwal Naturalnie Rodzinnie, który poprzez szereg bezpłatnych spotkań, warsztatów i innych wydarzeń promuje ideę rodzicielstwa bliskości. W ramach wydarzenia rodzice maluszków, opiekunowie i rodzice oczekujący dziecka będą mieli okazję wziąć udział w kilkunastu różnych spotkaniach i warsztatach, które wzbogacą ich o wiedzę dotyczącą najnowszych, ekologicznych trendów w rodzicielstwie.

O rodzicielstwie bliskości w ARTzonie. Zapisz się na warsztaty!
Fot. materiały prasowe

Podczas festiwalu Naturalnie Rodzinnie nie też zabraknie spotkań ogólnorozwojowych dla dzieci i niemowląt, konsultacji z doradczynią laktacyjną, psychologami oraz warsztatów o tematyce zero waste oraz zrób to sam. Finałem wydarzenia Naturalnie Rodzinnie w nowohuckiej ARTzonie będzie UTkano FEST, czyli wydarzenie rodzinne poświęcone tkaninie i jej zastosowaniu w rodzicielstwie, zabawie i życiu codziennym.

Impreza potrwa od 1 do 5 kwietnia w ARTzona OKN, na os. Górali 4.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy, których można dokonać za pośrednictwem wiadomości e–mail:

Naturalnie Rodzinnie: Katarzyna Szczęśniak, k.szczesniak@okn.edu.pl

UTkano FEST: Paulina Maciaszek, p.maciaszek@okn.edu.pl

Szczegółowe informacje na temat programu obu wydarzeń znajdziemy na stronie www.artzona.okn.edu.pl oraz na stronie na Facebooku: www.facebook.com/ARTzonaOKN

 

 

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Monika Jagiełło
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także