Komunikat archiwalny

Projektowanie przyszłości. Konferencja o technologii BIM

„Projektowanie Przyszłości” to tytuł konferencji poświęconej technologii, która zyskuje coraz większą popularność w branży projektowo budowlanej na świecie: BIM, czyli Building Information Modelling. To już szósta edycja konferencji o tej tematyce, której organizatorami są BIM Klaster i KONFOTEKA. Po raz drugi odbędzie się ona w Krakowie.

Projektowanie przyszłości. Konferencja o technologii BIM
Fot. materiały prasowe

Konferencja jest wydarzeniem dwudniowym. Ze względu na wysoki poziom merytoryczny, wydarzenie gromadzi coraz większą liczbę uczestników.

3 kwietnia, w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie (Rynek Główny 25) odbędzie się dzień plenarny. W programie znajdą się wystąpienie prelegentów, którzy omówią istotne kwestie dla przebiegu procesu inwestycyjnego. W tym roku odbędą się również jednodniowe warsztaty (4 kwietnia). Uczestnicy będą mieli możliwość wyboru interesujących ich tematów spośród szesnastu propozycji. Zajęcia będą odbywać się równocześnie w czterech salach, w specjalistycznych blokach tematycznych. Zarówno w pierwszym, jak i w drugim dniu wydarzenia będzie można odwiedzić stoiska partnerów i wystawców konferencji.

Szczegółowe informacje na temat programu konferencji jak i tematów warsztatów znajdują się na stronie wydarzenia: www.projektowanieprzyszlosci.pl. Chętni mogą również zarejestrować się elektronicznie na konferencję poprzez stronę: projektowanieprzyszlosci.conrego.com.

Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego, Patronatem Miasta Kraków oraz Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także