Komunikat archiwalny

Rusza konkurs na wspieranie produkcji filmowej

Kraków i Małopolska wesprą najlepsze produkcje filmowe nie tylko finansowo, ale także logistycznie. Ważne, by ich akcja toczyła się w Małopolsce i promowała jej wizerunek. Na wnioski w jedenastej edycji konkursu na wspieranie produkcji filmowej organizatorzy czekają do poniedziałku, 6 maja, do godziny 16.00.

Rusza konkurs na wspieranie produkcji filmowej
Fot. materiały prasowe / KBF

Organizatorami konkursu są Województwo Małopolskie, Miasto Kraków oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe - operator Regionalnego Funduszu Filmowego w Krakowie. Realizowany jest on ze środków Regionalnego Funduszu Filmowego w Krakowie (utworzonego właśnie dzięki współpracy Województwa Małopolskiego, Miasta Kraków i Krakowskiego Biura Festiwalowego). Jego celem jest wspieranie produkcji filmowych związanych z Krakowem i Małopolską. Projekty mogą przyczynić się do kulturalnej, turystycznej i gospodarczej promocji regionu, a także do podkreślania jego pozytywnego wizerunku.

Warunkiem otrzymania wsparcia finansowego jest związanie produkcji z Województwem Małopolskim lub Miastem Kraków, zarówno poprzez tematykę, jak i twórców, a przede wszystkim poprzez miejsce realizacji filmu.

Aby wziąć udział w konkursie należy złożyć wniosek w dwóch formach: elektronicznej i pisemnej. Aktualny formularz oraz szczegółowe informacje dotyczące prawidłowego wypełnienia wniosku są dostępne na stronie internetowej film-commission.pl. Wnioski wraz z obowiązującymi załącznikami należy złożyć w siedzibie Krakowskiego Biura Festiwalowego przy ul. Wygranej 2 (30-311 Kraków), w godzinach 9.00–16.00. Za termin złożenia wniosku uważa się datę i godzinę jego wpływu do siedziby Krakowskiego Biura Festiwalowego.

Wszelkie pytania można kierować na adres: nwoda@film-commission.pl, akrupiarz@film-commission.pl, dominika.dziubinska@film-commission.pl lub pod numer faksu +48 12 354 25 01.

Komplet dokumentów powinien zawierać:

  • wniosek RFF 2019
  • regulamin RFF 2019
  • kartę oceny RFF 2019

Materiały do pobrania znajdują się na stronie internetowej film-commission.pl.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także