Komunikat archiwalny

Zgłoś pracę do Przeglądu Twórczości Patriotycznej Młodzieży!

Już po raz piętnasty Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana oraz Małopolskie Centrum Edukacji „MEC” zapraszają uczniów małopolskich szkół do wzięcia udziału w Przeglądzie Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego.

Zgłoś pracę do Przeglądu Twórczości Patriotycznej Młodzieży!
Fot. Michał Rogoż I LO Kraków

W 2019 roku temat przewodnim „Przeglądu” są walki o granice odradzającej się Rzeczpospolitej Polskiej w latach 1918-1922.

XV Przegląd tradycyjnie składa się z konkursu literackiego, plastycznego i fotograficznego oraz przeglądu filmowego, w którym za pomocą nowoczesnych technik młodzież będzie mogła wypowiedzieć się na temat pojęcia patriotyzmu. Na prace uczniów czekamy do 24 maja 2019 roku. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody.

Najlepsze prace nadesłane na konkurs zostaną wykorzystane w „Śpiewniku polskich pieśni patriotycznych”, wydawanym w ramach XXXV edycji projektu „Młodzież pamięta®” w listopadzie 2019.

Gala Finałowa XIV Przeglądu Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego, połączona z rozdawaniem nagród laureatom odbędzie się w 14 czerwca 2019 r. w Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana Krakowie.

Dodatkowe informacje można uzyskać także pod numerem telefonu: 886606096 lub adresem kkedra@cmjordan.krakow.pl

Zapraszamy także na Krakowski Portal Edukacji Patriotycznej: www.patriotycznykrakow.pl

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa.

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Monika Jagiełło
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także