Komunikat archiwalny

Muse w TAURON Arenie Kraków

Muse – multiplatynowy, rockowy zespół, mający na swoim koncie Grammy Awards, wystąpi już w sobotę, 22 czerwca w TAURON Arenie Kraków w ramach trasy Simulation Theory World Tour. Zespól słynie na całym świecie z zapierających dech w piersiach, niesamowitych koncertów na żywo i nadchodząca trasa z pewnością nie będzie wyjątkiem.

Muse w TAURON Arenie Kraków
Fot. TAURON Arena Kraków

Muse tworzą Matt Bellamy, Dominic Howard oraz Chris Wolstenholme. Ich najnowszy album „Simulation Theory” został wydany 9 listopada. Od powstania w 1994 roku Muse wydali siedem albumów studyjnych, które sprzedały się w ponad 20 milionach kopii na całym świecie.

Powszechnie uznawany za jeden z najlepszych koncertowych zespołów świata, Muse mają na swoim koncie liczne muzyczne nagrody włączając dwie Grammy Awards, American Music Award, pięć MTV Europe Music Awards, dwie Brit Awards, dziesięć NME Awards i siedem Q Awards.

W roli suportu wystąpi Allusinlove, czyli pochodzący z Castleford rock’n’roll’owy czterogłowy potwór grający z przytupem muzykę pop. Grupa, w której skład wchodzi Jason Moules (wokal / gitara), Drey Pavlovic (gitara), Jemal Beau Malki (bas), Connor Fisher-Atack (perkusja) powstała 6 lat temu i szybko zjednała sobie wiernych fanów, a na ich koncertach nie może być nawet mowy o nudzie.

Obecnie zespół koncentruje się na swojej dalszej muzycznej karierze. Pragną osiągnąć możliwie najwyższy poziom, jednak chcą to zrobić po swojemu, inspirowani muzycznymi brzmieniami Django Reinhardta i My Bloody Valentine. Chcą skupić się mainstreamie, ale bez naginania się pod wytyczne przez niego narzucane.  

Bilety do nabycia na www.livenation.pl

Więcej informacji na muse.mu oraz allusinlove.com

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także