Komunikat archiwalny

Cracow Tech Week. Święto talentów i technologii

Do dzisiaj  potrwa Cracow Tech Week. To krakowskie święto technologii przyszłości, podczas którego będzie można porozmawiać z wieloma utalentowanymi specjalistami i pasjonatami z szeroko rozumianej branży cyfrowej. Dowiemy się m.in. jak działa łazik marsjański czy też jak "usłyszeć" obraz.

Cracow Tech Week. Święto talentów i technologii
Fot. materiały prasowe

Na scenie Startup dziś i jutro prezentowane będą najciekawsze polskie, zagraniczne i krakowskie startupy. O tym, które okażą się najlepsze, zadecydują jury i publiczność Cracow Tech Week.

Na scenie Deep Dive toczyć się będą dyskusje, prezentacje, omawiane będą raporty, studia interesujących przypadków z branży. Inspirujący mówcy, nowoczesne rozwiązania z obszarów cyfrowych rozwiązań dla zdrowia, digitalizacji przemysłu, sztucznej inteligencji i wielu innych oraz specjalna ścieżka Krakow Tech City – to w niewielkim skrócie opowieść o tym, co czeka nas na Deep Dive.

W Cracow Tech Week zaangażowały się zarówno start-upy, innowatorzy, jak i uczelnie czy instytuty badawcze. Wszyscy z nich, na dwóch scenach warsztatowych podzielą się wiedzą i umiejętnościami. Szczegóły imprezy na stronie impactcee.com.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także