Komunikat archiwalny

Punkty Obsługi Mieszkańców w dzielnicach?

24 czerwca w poniedziałek o godz. 16:00 w salach Lea i Kupieckiej przy pl. Wszystkich Świętych 3-4 odbędzie się trzeci w tej kadencji Konwent Przewodniczących Rad i Zarządów Dzielnic Miasta Krakowa.

Punkty Obsługi Mieszkańców w dzielnicach?
Fot. Magiczny Kraków

Tym razem przedstawiciele dzielnic skupią się na temacie zgłoszonym przez Bogusława Kośmidera, Zastępcę Prezydenta Miasta Krakowa, a dotyczącym możliwości utworzenia nowych Punktów Obsługi Mieszkańców w siedzibach rad dzielnic i innych lokalizacjach.

To trzecie posiedzenie Konwentu Przewodniczących Rad i Zarządów Dzielnic Miasta Krakowa w tej kadencji. Wcześniejsze odbyły się 22 lutego i 29 maja. Wtedy radni rozmawiali m.in. o: wysokości środków finansowych przeznaczonych do dyspozycji Rad Dzielnic Miasta Krakowa w roku 2020 i latach następnych; informowaniu właściwych miejscowo Rad Dzielnic Miasta Krakowa o wszczynaniu postępowań o pozwolenie na budowę w przypadku inwestycji wielkopowierzchniowych, mieszkaniowych w zabudowie wielorodzinnej i rozwiązań komunikacyjnych; wznowieniu comiesięcznych odbiorów bieżącego utrzymania ogródków jordanowskich oraz zieleńców i skwerów wraz z przedstawicielami dzielnic, udziale dzielnic w Budżecie Obywatelskim; udziale członków rad dzielnic w wizjach mieszkaniowych (przedłużenie umów najmu), reprezentowaniu rad dzielnic w komórkach Urzędu Miasta Krakowa oraz miejskich jednostkach organizacyjnych.

Pokaż metkę
Autor: Magdalena Bartlewicz
Osoba publikująca: MAŁGORZATA KUBOWICZ
Podmiot publikujący: Kancelaria Rady Miasta Krakowa
Zobacz także