Komunikat archiwalny

Trwają zapisy na plenery Film Spring Open 2019

Nowoczesny sprzęt, wybitni twórcy i szeroki zakres tematyczny – tak zapowiadają się tegoroczne plenery Film Spring Open, największe w Europie warsztaty dla młodych filmowców. 14. edycja warsztatów odbędzie się w terminie 15-24 października.

Trwają zapisy na plenery Film Spring Open 2019
Fot. Film Spring Open

Warsztaty oferują możliwość pracy nad własnymi projektami pod opieką wybitnych profesjonalistów w dowolnie wybranych grupach warsztatowych dotyczących wszystkich gałęzi sztuki audiowizualnej, a także tego, co dzieje się na styku sztuki i świata nauki.

Organizatorzy zapraszają do udziału reżyserów, operatorów, scenarzystów, aktorów, montażystów, realizatorów dźwięku, kompozytorów, specjalistów VFX, animatorów, programistów, youtuberów, producentów, kostiumografów, charakteryzatorów, techników, filmoznawców.

Na uczestników, jak co roku, czekają grupy twórcze, których tematyka obejmuje: scenariusze, animację, nowy model produkcji filmowej - w tym wirtualne studio filmowe, prewizowanie filmów fabularnych, filmy dokumentalne, filmy reklamowe, VR i AR, CGI i nowoczesny montaż CGI, interakcyjne formy narracji audiowizualnej, teledyski, twórczość internetową, film dziecięcy i familijny, a także Close Up - zbliżenie w filmie.

Chętni mogą zapisać się na plenery na stronie Fundacji Film Spring Open. Rejestracja zakończy się na początku października.

Więcej informacji: filmspringopen.eu

Tagi: warsztaty, film

Pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także