Komunikat archiwalny

Komu „Słoneczniki 2019”? Wskaż najlepszą inicjatywę dla dzieci!

Do 31 lipca rodzice i opiekunowie mogą zgłaszać propozycje do konkursu na najbardziej wartościowe inicjatywy dla dzieci w wieku do lat 14, zorganizowane w Krakowie od 1 lipca 2018 do 30 czerwca 2019 r. Tak powstanie lista przedsięwzięć, które walczyć będą o statuetki Złotego Słonecznika, Nagrody Rodziców i wyróżnienia jury. Serwis internetowy CzasDzieci.pl już po raz dziewiąty organizuje ten plebiscyt w naszym mieście.

Komu „Słoneczniki 2019”? Wskaż najlepszą inicjatywę dla dzieci!
Fot. materiały prasowe

Co roku w konkursie „Słoneczniki” wyłaniane są najciekawsze inicjatywy dla dzieci w wieku 0–14 lat: warsztaty, koncerty, spektakle, festiwale i inne zajęcia, zapewniające najmłodszym nie tylko rozrywkę, ale i wszechstronny rozwój. Celem jest nagrodzenie wysiłku i pomysłowości organizatorów, a najważniejsze kryteria brane pod uwagę to: podejście prowadzących do uczestników, dostosowanie oferty do potrzeb rozwojowych dzieci, atrakcyjność inicjatywy oceniana w odniesieniu do zaangażowania emocjonalnego dziecka.

Statuetki, nagrody i wyróżnienia przyznawane są w sześciu kategoriach: język, logika, sztuki wizualne, muzyka, ruch i przyroda. Kandydatów do konkursu można zgłaszać za pomocą specjalnego formularza: sloneczniki.czasdzieci.pl.

Ostateczna lista zakwalifikowanych inicjatyw zostanie ogłoszona 9 sierpnia. Od tego dnia do 9 września będzie można głosować na najlepsze wydarzenia w danych kategoriach. Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu i przyznanie statuetek podczas uroczystej gali odbędzie się we wrześniu i październiku.

Tagi: konkurs, dzieci

Pokaż metkę
Autor: MAŁGORZATA TABASZEWSKA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także