Komunikat archiwalny

Biblioteka Kraków ogłasza konkurs

Biblioteka Kraków zaprasza dzieci do udziału w „Konkursie na najpiękniejszego mola lub motyla książkowego”, który polega na wykonaniu autorskiej pracy w dowolnej technice, materiale oraz formie, o wymiarach od 50 cm do 180 cm. Akcja skierowana jest do rodzin, instytucji oświatowych i kulturalnych oraz organizacji pozarządowych z Małopolski.

Biblioteka Kraków ogłasza konkurs
Fot. biblioteka.krakow.pl

Uczestnikami konkursu mogą być dzieci do 15 roku życia, a prace konkursowe mogą być dziełem indywidualnym lub zespołowym.

Aby wziąć udział w konkursie należy do czwartku, 15 sierpnia przesłać na adres e-mail: paradamoli@biblioteka.krakow.pl skan wypełnionego i podpisanego formularza karty zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. A do 10 września trzy fotografie prezentujące z różnej perspektywy wykonaną figurę mola lub motyla książkowego, oświadczenie o autorstwie zdjęć i zgodę na ich publikację oraz uzupełnioną metryczkę.

Wręczenie nagród dla autorów najlepszych prac odbędzie się podczas Wielkiej Parady Moli i Motyli Książkowych zorganizowanej 28 września.

Szczegóły konkursu dostępne są na stronie: www.biblioteka.krakow.pl.

Tagi: dzieci, konkurs

Pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także