Komunikat archiwalny

BIM Klaster zaprasza na networkingowy BIM Steak!

W sobotę, 28 września, odbędzie się w Krakowie pierwsze spotkanie pasjonatów BIM-u. Czym jest BIM i do kogo kierowane jest zaproszenie? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

BIM Klaster zaprasza na networkingowy BIM Steak!
Fot. materiały prasowe

BIM Steak to wydarzenie, które zainicjowali członkowie BIM Klastra. Czym jest BIM? Angielski termin Building Information Modeling oznacza w praktyce inwestycję budowlaną, którą można stworzyć w wirtualnym świecie zaczynając od koncepcji aż do oddania do użytku. Obiekt stworzony w pełni w technologii BIM ma wszystkie możliwe parametry rzeczywistego obiektu. Dzięki temu można przeanalizować dużo więcej informacji niż w projekcie powstałym w dwóch wymiarach.

BIM Klaster zaś zrzesza tych, którzy zawodowo oddali się temu ciekawemu zajęciu. Spotkanie ma charakter wielowymiarowy. W ramach spotkania uczestnicy mogą wziąć udział w ciekawych warsztatach, porozmawiać, poznać BIM Klaster i jego członków od nieco innej strony, pośmiać się w doborowym towarzystwie i oczywiście rozsmakować się w pysznych stekach. Wszystko po to, by stworzyć skuteczny networking, ale na luzie i miło spędzić wspólnie czas.

Szczegółowe informacje oraz zapisy znajdziemy na stronie internetowej bimblog.pl. Zapisy trwają!

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także