Komunikat archiwalny

Prostata pod kontrolą – bezpłatne konsultacje

Szpital na Klinach przy ul. Kostrzewskiego 47 zaprasza mężczyzn na bezpłatne konsultacje urologiczne. W dniach od 16 do 20 września lek. med. Paweł Wisz odpowie na pytania związane z prostatą i nie tylko.

Prostata pod kontrolą – bezpłatne konsultacje
Fot. pixabay.com

- Konsultacje skierowane są w szczególności do panów po 45. roku życia, u których w rodzinie występowały choroby nowotworowe, mają podwyższone wyniki badań PSA, oraz do tych, u których występują trudności lub ból podczas oddawania moczu, konieczne są częste wizyty w toalecie, zwłaszcza w nocy, występuje nagłe parcie na mocz lub zauważyli krew w moczu – mówi lek. med. Paweł Wisz.

- Zachęcam panów do skorzystania z możliwości przebadania się i rozwiania wszelkich obaw i wątpliwości. Szybkie wykrycie problemów z prostatą pozwala na szybszą reakcję medyczną, a z drugiej strony, potwierdzenie lekarskie, że wszystko jest jak w najlepszym porządku, jest informacją na wagę złota – dodaje urolog.

Terminarz konsultacji:

  • poniedziałek, 16 września, godz. 12.00-15.00
  • środa, 18 września, godz. 8.00-11.00
  • czwartek, 19 września, godz. 16.00-19.00
  • piątek, 20 września, godz. 9.00-12.00.

Aby skorzystać z konsultacji należy zarejestrować się pod nr telefonu: 12 267 40 64. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. 

Więcej informacji na stronie internetowej szpitalnaklinach.pl

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także