Komunikat archiwalny

Lindsey Stirling już w środę w Krakowie! [KONKURS]

Już w najbliższą środę, 18 września o godz. 20.00 w TAURON Arenie Kraków wystąpi uwielbiana przez polską publiczność skrzypaczka, tancerka i kompozytorka - Lindsey Stirling. Dla naszych czytelników mamy do rozdania zaproszenia na ten wyjątkowy występ artystki.

Lindsey Stirling już w środę w Krakowie! [KONKURS]
Fot. livenation.pl

Lindsey Stirling międzynarodowy rozgłos zdobyła w 2010 roku, w programie „America’s Got Talent”, gdzie dotarła do ćwierćfinału. Dzięki występom w telewizji Stirling zdobyła wielu fanów. Choć w programie określano ją mianem „skrzypaczki hip-hopowej”, w swojej twórczości sięga po wiele inspiracji – od country po dubstep. Do niezwykle szybkiego rozwoju jej kariery przyczyniła się również jej aktywność w internecie i regularnie uaktualniany kanał w serwisie YouTube. We wrześniu 2012 roku Stirling wydała swój debiutancki album – „Lindsey Stirling”. Sukces tej płyty oraz rosnąca popularność artystki w Stanach Zjednoczonych i Europie spowodowały, że zainteresował się nią management Lady Gagi (Atom Factory). Stirling, która wcześniej odmawiała współpracy wielu managerom, zdecydowała się podpisać z nimi umowę. Na początku 2012 roku płyta „Lindsey Stirling” pokryła się złotem również w Polsce. W 2014 ukazał się kolejny album – „Shatter Me”, w którym możemy usłyszeć charakterystyczne dla artystki połączenie muzyki klasycznej i elektroniki z animacją i baletem. Ostatni krążek artystki pojawił się w 2016 roku.

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenia na koncert Lindsey Stirling w TAURON Arenie Kraków. Co trzeba zrobić, żeby je zdobyć? Napiszcie nam, jaki tytuł nosi ostatni krążek Lindsey Stirling wydany w 2016 roku? Odpowiedź wyślijcie na konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 13 września do godz. 12.00 w tytule maila wpisując LINDSEY STIRLING. Zwycięzców o nagrodzie poinformujemy indywidualnie tego samego dnia.

Tagi: muzyka, koncert

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także