Trwa rejestracja na Krakowski Kongres Turystyki Medycznej

Ruszyła rejestracja na czwartą edycję Krakowskiego Kongresu Turystyki Medycznej, który odbędzie się 8-9 października w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Trwa rejestracja na Krakowski Kongres Turystyki Medycznej
Fot. materiały prasowe

Tematem spotkania będzie m.in. poszukiwanie możliwości rozwoju turystyki medycznej poprzez wsparcie działań promocyjnych. W tym panelu usłyszymy m.in. przedstawiciela Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Polskiej Organizacji Turystycznej, Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych.

Jak co roku nie zabraknie również specjalistów z rynków zagranicznych – tym razem z francuskiego, niemieckiego, brytyjskiego, amerykańskiego oraz przedstawicieli polskich placówek ukierunkowanych na rynki obce – ukraiński i arabski.

Tematem rozmów specjalistów będą również nowe technologie, które wykorzystywane są w rozwoju turystyki medycznej m.in. w ginekologii, ortopedii, onkologii i teleopiece.

Drugi dzień kongresu będzie poświęcony warsztatom specjalistycznym, uczestnicy porozmawiają m.in. o zadośćuczynieniu za naruszenie praw pacjenta jako element ryzyka w turystyce medycznej.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem i do rejestracji.

Pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także