Mikołajkowy turniej bilarda dla seniorów

W czwartek, 28 listopada o godz. 11.00 w TCF HUB Centrum Sportu odbędzie się kolejny turniej bilarda dla seniorów. W zawodach mogą wziąć udział wszystkie osoby, które ukończyły 60 lat. Turniej zostanie rozegrany w kategorii amator/początkujący. Wszyscy, którzy chcą potrenować grę w bilard, mogą to zrobić od poniedziałku do piątku od godz. 9.00 do 16.00 w TCF HUB Centrum Sportu.

Mikołajkowy turniej bilarda dla seniorów
Fot. materiały prasowe

– W tym roku pierwszy raz uderzyłem w bilę i połknąłem bakcyla – mówi Wiesław Stawowicz, uczestnik pierwszego turnieju bilardowego, który odbył się w sierpniu. Wydarzenie cieszyło się na tyle dużym zainteresowaniem, że TCF HUB Centrum Sportu oraz Urząd Miasta Krakowa postanowili zorganizować go ponownie, tym razem jako „Turniej Mikołajkowy w Bilarda dla Seniorów”. Na zwycięzców czekają cenne nagrody.

– Chcemy zaktywizować sportowo seniorów, szczególnie tych płci męskiej, gdyż wiemy, że to właśnie oni najbardziej tego potrzebują. Bilard jest sportem, który można uprawiać w każdym wieku – przekonuje Tomasz Żybula, prezes TCF HUB.

Zapisy do turnieju trwają do poniedziałku, 25 listopada, a zarejestrować można się na kilka sposobów:

Organizatorami turnieju są: TCF HUB Centrum Sportu i Urząd Miasta Krakowa.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 511 161 785 oraz 502 579 878 oraz na stronie: www.tcfhub.pl

turniej

Tagi: seniorzy, sport

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także