Komunikat archiwalny

Przyjdź na Marsz Azylanta

Adoptowałeś czworonoga ze schroniska? Przyjdź na Marsz Azylanta i pokaż wszystkim, że warto mieć takiego przyjaciela. Pokaż, że lepiej go adoptować, niż kupić. Marsz wyruszy 18 maja o godz. 11:00 z Bulwaru Czerwieńskiego przy Moście Dębnickim pod pomnik psa Dżoka, gdzie odbędzie się dalsza część imprezy. Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski objął wydarzenie Honorowym Patronatem.

Przyjdź na Marsz Azylanta
Foto: www.krakow.pl

Wydarzenie jest okazją, by pochwalić się czworonogiem zabranym z krakowskiego schroniska, ale przede wszystkim podziękować tym, którzy zdecydowali się przygarnąć bezdomnego psa lub kota. Organizatorzy marszu chcą przekonać wszystkich, że przygarnięte zwierzaki nie są w niczym gorsze od tych kupionych.

Marsz wyruszy z Bulwarów Wiślanych na wysokości Jubilatu pod pomnik psa Dżoka na Bulwarze Czerwieńskim. Tam zaplanowano wiele atrakcji.
W programie m.in. darmowa rejestracja i chipowanie psów, wybory Psiego Króla i Królowej, pokaz szkolenia psów, pamiątkowe zdjęcia, psie zawody sportowe oraz wiele innych atrakcji – także dla dzieci.  W ubiegłym roku w marszu wzięło udział 300 osób i sto czworonogów.

Więcej informacji pod adresem: www.schronisko.krakow.pl

 

 

 

 

 

 

Pokaż metkę
Autor: KINGA SADOWSKA
Osoba publikująca: MARCIN FABER
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Zobacz także
Polecamy