Komunikat archiwalny

XI Krakowskie Dni Integracji

XI Krakowskie Dni Integracji
Fot. Kraków Bez Barier

Biura ds. Osób Niepełnosprawnych krakowskich Uczelni oraz Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych zapraszają na XI Krakowskie Dni Integracji, które odbędą się w dniach 16-20 kwietnia 2018 r.

Krakowskie Dni Integracji są imprezą cykliczną organizowaną przez krakowskie uczelnie: Akademię Górniczo-Hutniczą, Krakowską Akademię, Politechnikę Krakowską, Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Pedagogiczny, Uniwersytet Papieski Jana Pawła II, Uniwersytet Rolniczy

Głównym celem imprezy jest integracja oraz zwiększanie świadomości środowisk akademickich w zakresie funkcjonowania studentów z niepełnosprawnościami na uczelniach wyższych. Drugim, nie mniej ważnym, celem wydarzenia jest prezentacja dobrych praktyk oraz wymiana doświadczeń w wyrównywaniu szans w dostępie do edukacji studentów z niepełnosprawnościami.

W programie tegorocznych Dni Integracji przewidziano zarówno konferencję "Odpowiedzialne wsparcie, a zrównoważony rozwój", jak i liczne warsztaty, wydarzenia sportowe oraz spotkania integracyjne.

                          Więcej informacji:  http://www.bon.agh.edu.pl/, https://www.facebook.com/BiuroONAGH

PROGRAM

Pokaż metkę
Osoba publikująca: BEATA SCHECHTEL-MĄCZKA
Podmiot publikujący: Bez barier
Zobacz także