górne tło

„Z miłości do włosów” - podaruj włosy dzieciom chorym na raka

Masz długie włosy? Myślisz o zmianie fryzury? Teraz możesz połączyć przyjemne z pożytecznym – zyskać nowy wygląd  a chorym dzieciom przywrócić szczęśliwe dzieciństwo. Weź udział w akcji „Z miłości do włosów” organizowanej z myślą o dzieciach zmagających się z nowotworami lub łysieniem plackowatym. Wielkie cięcie już 17 lutego w najlepszych salonach fryzjerskich w całej Polsce. Akcję zorganizowała Beata Kulczyńska wraz z Iloną Nalewajką z Częstochowy.

„Z miłości do włosów” to ogólnopolska akcja dedykowana dzieciom cierpiącym na raka w całej Polsce, które po ciężkiej chemioterapii zostały pozbawione włosów. Finał akcji odbędzie się już 17 lutego.Akcja polega na ścięciu 30 cm włosów i przekazaniu ich na peruki dla dzieci, a one dostaną je bezpłatnie dzięki Stowarzyszeniu Mówimy NIEboRAKOWI.

Rodzice dzieci zmagających się z chorobami mogą zgłosić swoją pociechę do Stowarzyszenia Mówimy NIEboRAKOWI i otrzymają taką perukę z włosów naturalnych całkowicie za darmo.

Jeśli ktoś chce ściąć swoje włosy na rzecz dzieciaków może w wydarzeniu akcji (https://www.facebook.com/events/1059343784212171/) wyszukać miasto i salon fryzjerski najbliższy miejsca zamieszkania. Salony fryzjerskie, zainteresowane udziałem akcji mogą zgłosić się na adres beata.kulczynska@gmail.com w tytule "biorę udział w akcji "z miłości do włosów" a w treści wpisując: nazwę salonu, adres i miejscowość oraz telefon kontaktowy.

Salony z Krakowa które biorą udział w wydarzeniu: (zainteresowani udziałem w akcji mogą dzwonić i umówić się na konkretną godzinę):

dolne t�o