górne tło

Ruszyły zapisy do sportowej „Akademii Przedszkolaka”

We wtorek, 6 czerwca, ruszyły zapisy do jesiennej edycji miejskiego programu sportowego „Akademia Przedszkolaka”, przeznaczonego dla dzieci w wieku 5-6 lat z przedszkoli publicznych i niepublicznych. Bezpłatne zajęcia łączące zabawę z ćwiczeniami ruchowymi będą się odbywały w małej hali TAURON Areny Kraków od 6 września do 22 grudnia. Przedszkola zainteresowane udziałem w programie mogą przesyłać zgłoszenia od 6 do 20 czerwca. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Celem programu „Akademia Przedszkolaka” jest podtrzymanie zainteresowania najmłodszych systematyczną aktywnością ruchową, a także poszerzenie dostępu do zorganizowanych form aktywności sportowej i wyrównanie szans dzieci niezależnie od statusu materialnego rodziców. Podjęte działania mają sprzyjać rozwojowi fizycznemu, wzmacnianiu kondycji i podnoszeniu poziomu sprawności fizycznej najmłodszych.

Program będzie realizowany od 6 września do 22 grudnia 2017 r., w godzinach 9.00 – 14.00, w małej hali TAURON Areny Kraków

Zajęcia będą się odbywały cyklicznie, co dwa tygodnie (w zależności od ilości zgłoszeń), zawsze w stałych terminach. Będzie to seria 7-8 spotkań, w ramach których dzieci będą miały okazję kontynuować swoje spotkania ze sportem m.in. w ramach poprzednich edycji programu. Zajęcia prowadzone będą przez nauczycieli zatrudnionych w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym Kraków Zachód. Ćwiczenia będą miały charakter ogólnorozwojowy, zabawowy, rekreacyjny z wykorzystaniem sprzętu sportowego, odpowiedniego do grupy wiekowej uczestników.

Przedszkole zainteresowane udziałem w programie powinno:

Wszystkie dokumenty będzie można pobrać na stronie internetowej mos-zachod.pl od wtorku, 6 czerwca.

Zgłoszenia można przesyłać od 6 czerwca od godz. 8.00 aż do momentu wyczerpania wolnych miejsc. Każde przedszkole może zgłosić maksymalnie dwie grupy. Liczy się kolejność zgłoszeń.

W przypadku konieczności uzyskania dodatkowych informacji, prosimy kontaktować się z Justyną Chwedczuk-Gołdą - tel. 12 616 94 08, e-mail: justyna.chwedczuk-golda@um.krakow.pl.

Zobacz:

dolne t�o