górne tło

Od jutra drugi etap remontu torowiska na ul. Grzegórzeckiej

Zakończył się pierwszy etap remontu torowiska tramwajowego na ulicy Grzegórzeckiej. Prace prowadzone były w rejonie skrzyżowania z aleją Daszyńskiego. Drugi etap prac, czyli roboty w rejonie ul. Rzeźniczej i Chodkiewicza, rozpocznie się w poniedziałek 21 sierpnia. Wykonawca zadeklarował, że o ile pozwoli na to bezpieczeństwo prowadzenia prac, udostępni czasowo przejazd przez ul. Grzegórzecką.

Roboty przy wymianie torowiska są prowadzone w czterech lokalizacjach – w rejonie al. Daszyńskiego, ul. św. Łazarza, ul. Chodkiewicza i przy rondzie Grzegórzeckim.

W pierwszym etapie wykonawca skupił się na pracach zlokalizowanych bliżej al. Daszyńskiego. W związku z tym ul. Grzegórzecka była niedostępna dla samochodów na odcinku od ul. św. Łazarza do ul. Śniadeckich. W kolejnym etapie, który rozpocznie się 21 sierpnia, ul. Grzegórzecka zostanie zamknięta na odcinku od ul. Rzeźniczej do ul. Chodkiewicza. Objazd będzie poprowadzony al. Daszyńskiego i ul. Podgórską, a dla przeciwnego kierunku ul. Podgórską i ul. Starowiślną.

Zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej – od 16 sierpnia:

dolne t�o