górne tło

INDEX Investment Challenge – zainwestuj w przyszłość!

INDEX Investment Challenge to ogólnopolski konkurs inwestycyjny, organizowany przez Koło Naukowe Rynku Kapitałowego INDEX, działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Rejestracja uczestników odbywała się do 30 kwietnia, a sam konkurs wystartował 7 maja i potrwa przez 4 tygodnie. Celem konkursu INDEX Investment Challenge jest promowanie zarówno polskiego rynku kapitałowego, jak i aktywnego sposobu lokowania środków. Dla studentów z całej Polski jest to okazja do pogłębienia wiedzy dotyczącej finansów i ekonomii poprzez wykorzystanie jej w praktyce bez ponoszenia ryzyka.

Uczestnicy konkursu, inwestując wirtualne środki w spółki indeksu WIG30 na specjalnie przygotowanej platformie, starają się osiągnąć jak najwyższy zwrot z inwestycji. W konkursie może wziąć udział każdy student do 26. roku życia.

W tegorocznej, trzeciej już odsłonie konkursu, pod patronatem honorowym m.in. CFA Society Poland i Fundacja im. Lesława A. Pagi, uczestnicy będą mieli szansę powalczyć o atrakcyjne nagrody pieniężne. Pula nagród to aż 15 000 zł!

Zwycięzca może liczyć na 7 000zł, natomiast studenci, którzy zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają odpowiednio 5 000 i 3 000 zł.

Tak, jak w poprzednich latach, nagrody zostaną wręczone na finałowej gali, która odbędzie się w Warszawie w budynku Giełdy Papierów Wartościowych.

Link do formularza rejestracyjnego:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScEqSCzMR_1urJjnojp9JrITtufZLdS-g6f8RDeW1wdeG9KIw/viewform

Więcej informacji na Facebooku oraz na stronie internetowej: indexchallege.pl

biznes, inwestycje, konkurs

 


 

dolne t�o