górne tło

„Pióra Businessu” rozdane

W poniedziałek, 10 czerwca, prezydent Krakowa Jacek Majchrowski wręczył statuetki „Pióro Businessu”. Nagrody są wyrazem uznania dla przedsiębiorców za znaczące osiągnięcia w działalności gospodarczej, inwencję, działania na rzecz jakości produkcji oraz rzetelność i uczciwość w biznesie. Statuetki są przyznawane przez Stowarzyszenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw Krak–Business.

– „Pióro Businessu” to ważne i znaczące wyróżnienie. Laureatami tej nagrody są firmy, których działalność pomaga budować konkurencyjność Krakowa, decyduje o jego atrakcyjności inwestycyjnej i turystycznej, a przede wszystkim przyczynia się do podnoszenia  jakości życia krakowian. Cieszę się, że takich firm w naszym mieście i regionie wciąż przybywa, że do prestiżowego grona laureatów „Piór Businessu” dołączyły kolejne przedsiębiorstwa – powiedział podczas uroczystości Jacek Majchrowski.

Prezydent podziękował stowarzyszeniu Krak-Business za kontynuowanie tradycji – za inicjatywę, która pozwala promować i nagradzać najlepsze, najbardziej prężne firmy oraz osoby, które przyczyniają się do rozwoju przedsiębiorczości w Krakowie.

Laureatami tegorocznej edycji nagrody zostali:

 

„Pióro Businessu” przyznawane jest firmom, które działają w sektorze mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Statuetkę zaprojektował prof. Marian Konieczny.

W trakcie uroczystości wiceprezes zarządu Stowarzyszenia Małych i Średnich Przedsiębiorstw Krak-Business Ewa Krzywdzińska otrzymała z rąk prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego odznakę Honoris Gratia w podziękowaniu za „wkład w rozwój ekonomiczny i społeczny Krakowa, za wkład w coraz lepszą współpracę środowisk kultury, sportu i biznesu, a także za działalność filantropijną”.

Wydarzeniu towarzyszył wykład dr hab. inż. Joanny Dudy „Nauka i biznes wobec wyzwań przyszłości”.

dolne t�o