górne tło

Turniej bilarda i tenisa stołowego dla seniorów

TCF HUB Centrum Sportu zaprasza wszystkich seniorów do wzięcia udziału w turnieju bilarda i tenisa stołowego. W zawodach, które odbędą się w poniedziałek, 26 sierpnia przy al. 29 Listopada 94, mogą wziąć udział zawodnicy, którzy ukończyli 60 lat. Na uczestników czekają atrakcje zorganizowane w ramach dnia otwartego.

Turniej będzie inauguracją pierwszej w Polsce bilardowej ligi seniora. Zawody turnieju zostaną rozegrane w kategorii amator/początkujący. Dlatego też chętni mogą przychodzić do klubu codziennie od godz. 9.00 do 16.00 i bezpłatnie ćwiczyć grę w bilard. Klub oferuje też możliwość umówienia grupy na lekcję gry w bilard z profesjonalnym terenem, Piotrem Cepilem.

– Bilard to doskonały sport dla osób starszych, nie wymaga dużego wysiłku fizycznego ani nakładów finansowych, a daje mnóstwo radości i przyjemności. Budzi też ducha rywalizacji – przekonuje Andrzej Siejko, dyrektor turnieju.

I Otwarty Turniej Bilarda i Tenisa Stołowego dla Seniorów to nie tylko wydarzenie sportowe. W ramach dnia otwartego dla seniorów w klubie odbędą się także wykłady, prezentacje, pokaz iluzjonisty oraz spotkanie z krakowskim podróżnikiem Piotrem Śliwińskim.

Wszystkie zajęcia, wykłady i atrakcje są ogólnodostępne, natomiast osoby, które chcą wziąć udział w zawodach muszą się zapisać do turnieju:

Zapisy przyjmowane są do 21 sierpnia. Udział w turnieju jest bezpłatny.

Harmonogram turnieju i wydarzeń towarzyszących: