górne tło

„Żeromski” zaprasza: praktycy praktykom

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego w Krakowie organizuje w środę, 23 października konferencję pt. „Praktycy praktykom. Stany nagłe”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.30 w Teatrze Ludowym w Krakowie.

Konferencja odbędzie się 23 października o godz. 17.30 w Teatrze Ludowym na os. Teatralnym 34. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a po wykładach Teatr Ludowy zaprasza uczestników na spektakl.

Wśród omawianych tematów znajdą się: nagłe stany w neurologii u lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, a także nagłe stany w położnictwie i ginekologii, w praktyce lekarza szpitalnego oddziału ratunkowego oraz w praktyce urologicznej.

Konferencja jest przeznaczona dla lekarzy rodzinnych oraz internistów z przychodni podstawowej opieki zdrowotnej oraz lekarzy pracujących w poradniach specjalistycznych, opiekujących się pacjentami, którzy korzystają z usług szpitala, specjalistów z innych krakowskich i powiatowych szpitali.

Chętni powinni się zapisywać mailowo pisząc na adres: agorska@zeromski-szpital.pl lub dzwoniąc pod nr tel. 12 622 92 47.

Program konferencji [pdf]