górne tło

Jest praca dla budowlańca w ZIM

Jeśli jesteś inżynierem budownictwa i zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu na umowę o pracę, rozwoju zawodowym i atrakcyjnym systemie wynagradzania, ta oferta jest dla Ciebie. Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie poszukuje pracownika do Działu Analiz, Rękojmi i Gwarancji. Dodatkowo zapewnia pracę w przyjaznej atmosferze blisko centrum Krakowa.

Wymagania obowiązkowe nie są wygórowane. Aplikacje mogą składać osoby z wyższym wykształceniem technicznym z zakresu budownictwa, legitymujące się co najmniej rocznym stażem pracy w branży budowlanej lub przy projektowaniu urbanistyczno-architektonicznym
i spełniające wymagania art. 6 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (przede wszystkim niekaralność i zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych).

Do wymagań dodatkowych, które będą przedmiotem oceny, należą: znajomość przepisów dotyczących umowy o roboty budowlanego według kodeksu cywilnego oraz regulacji dotyczących umów w zamówieniach publicznych, zagadnień związanych z instytucją rękojmi i gwarancji, a także umiejętność analizy dokumentów geodezyjnych oraz architektoniczno-budowlanych.

Mile widziane choć nieobowiązkowe jest posiadanie uprawnień budowlanych. Wcześniejsza praca w administracji publicznej na stanowisku urzędniczym nie jest obowiązkowa, ale będzie traktowana jako dodatkowy atut.

Co oferuje ZIM? Między innymi stabilne zatrudnienie na cały etat na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem, możliwość rozwoju zawodowego, zdobywanie doświadczenia przy innowacyjnych projektach architektonicznych. Do tego atrakcyjny pakiet socjalny oraz praca w młodym zespole i przyjaznej atmosferze.

Szczegółowa oferta pracy dostępna jest na stronie internetowej zim.krakow.pl w zakładce „Praca”, bądź na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej.