górne tło

Animator Sportu

Przejdź do: 

OPISU PROGRAMU >>>

HARMONOGRAMÓW ZAJĘĆ >>>

MAPA ORLIKÓW W PROGRAMIE >>>

AKTUALNOŚCI >>>

ARCHIWUM >>>

 

Program „Animator Sportu” jest realizowany przez Wydział Sportu Urzędu Miasta Krakowa. Powstał on na bazie oddanych do użytku obiektów sportowych powstałych w ramach programu inwestycyjnego „Moje Boisko ORLIK 2012".

Głównym celem programu jest upowszechnianie kultury fizycznej i sportu oraz przeciwdziałanie zjawiskom agresji i patologii wśród dzieci i młodzieży, poprzez skierowanie do tych środowisk profesjonalnej oferty zajęć sportowych i sportowo-rekreacyjnych.

Chętni mogą uczestniczyć w zajęciach z wielu różnych dyscyplin sportowych takich, jak piłka nożna,piłka siatkowa, tenis, popularnej ostatnio gry Speed-ball oraz wielu innych. Prowadzone są one w ciekawy i indywidualny sposób oraz ich poziom jest dostosowany do umiejętności jak i kondycji fizycznej uczestników.

Zajęcia będą odbywać się na 12 krakowskich orlikach i prowadzone będą przez wykwalifikowanych i doświadczonych animatorów-instruktorów.

Obiekty objęte programem:

Orlik na ul. Grochowskiej 20 jest obecnie wyłączony z realizacji programu "Animator Sportu" z powodu trwających tam prac remontowo-budowlanych.

Zajęcia na orlikach prowadzone są w godzinach pozalekcyjnych wg indywidualnych harmonogramów. W pozostałych godzinach boiska udostępniane są przez gospodarzy tych obiektów.

 

Harmonogramy zajęć w ramach programu :

 

Mapa orlików na których realizowany jest program pn. "Animator Sportu"

 

TURNIEJ PIŁKARSKI O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KRAKOWA 2017

Młodzi zawodnicy będą rywalizować 10 i 11 czerwca na obiekcie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Kraków–Wschód. Wydarzenie będzie jedną z imprez piłkarskich promujących UEFA EURO U21 w naszym mieście.

NABÓR NA STANOWISKO TRENERA – ANIMATORA

W związku z realizacją programu miejskiego programu sportowego realizowanego na boiskach wielofunkcyjnych w tym boiskach typu ORLIK, Urząd Miasta Krakowa - Wydział Sportu ogłasza NABÓR NA STANOWISKO TRENERA – ANIMATORA.

logo Animator Sportu

ARCHIWUM

 

 

dolne t�o