Komunikat archiwalny

Gra interaktywna na 15. PZU Cracovia Maraton

data: czwartek, 11 lutego

godzina: 11.00

miejsce: sala konferencyjna ZIS, ul. Walerego Sławka 10

W imieniu Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie – Organizatora 15. PZU Cracovia Maraton oraz sponsorów i partnerów tego wydarzenia, serdecznie zapraszam na premierową prezentację gry interaktywnej dla użytkowników urządzeń mobilnych i komputerowych w związku z 15. PZU Cracovia Maraton.

Premierowa prezentacja gry, z udziałem jej wykonawców, dyrektora ZIS Krzysztofa Kowala oraz pracowników działu marketingu i organizacji imprez sportowych ZIS, zaproszonych gości:  animatora i trenera Darka Kaczmarskiego, znanego aktora Tomasza Schimscheinera, dziennikarzy odbędzie się 11 lutego (czwartek) o godz. 11.00 w sali konferencyjnej ZIS, przy ul. Walerego Sławka 10. 

Podczas spotkania przekazane zostaną również najnowsze informacje dotyczące przygotowań do 15. PZU Cracovia Maraton i Krakowskich Spotkań Biegowych (13-15 maja 2016 r.).

Maciej Grzyb
Dyrektor Biura Prasowego

Pokaż metkę
Autor: MACIEJ GRZYB
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
data: poniedziałek, 27 marca godzina: 14:00 miejsce: Sala Audytoryjna Centrum Kongresowego ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17 Dwa tysiące uczestników, sesje plenarne, kilkadziesiąt debat, warsztatów i prezentacji, tak zapowiada się program trzeciego Europejskiego Kongresu Samorządów. 27-28 marca Kraków ponownie stanie się stolicą europejskiego dialogu. Serdecznie zapraszam do udziału w sesji plenarnej inaugurującej obrady „Europa w obliczu globalnych zmian a samorząd przyszłości”, która rozpocznie się 27 marca o godz. 14.00 w Sali Audytoryjnej Centrum Kongresowego ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17. Europejski Kongres Samorządów, jest największym, a co za tym idzie, najbardziej prestiżowym spotkaniem władz samorządowych. Celem tej międzynarodowej debaty jest stworzenie platformy dialogu, pomiędzy ekspertami z obszarów środowiska, finansów, gospodarki, turystyki, społeczeństwa, innowacji, biznesu i działalności miasta. Podczas tegorocznej edycji odbędą się dwie Miejskie Ścieżki Tematyczne dotyczące tematyki Samorządów Gospodarczych i Turystyki. Pierwszy blok będzie skupiać się wokół zagadnień związanych z biznesem w kontekście rozwoju miasta. Natomiast drugi poruszy tematy związane z samorządem turystycznym i jego rolą wobec samorządu terytorialnego. Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie www.eks-krakow.pl . W związku z tym, że Instytut Studiów Wschodnich, który jest współorganizatorem wydarzenia zamyka akredytacje dzisiaj, osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o potwierdzenie mailowe na adres: a.ganew@agencjaharmonic.pl wraz z numerem telefonu, w celu przekazania informacji dotyczących akredytacji na miejscu. Maciej Grzyb Dyrektor Biura Prasowego