Informacje

Kulturalny przewodnik weekendowy [KONKURS]

Jak spędzić grudniowy weekend? Teatralnie ugości Was Boska Komedia, filmowo - przegląd filmów rosyjskich Sputnik nad Krakowem, a muzycznie - akustyczne koncerty legend polskiej sceny w Variete. A to tylko początek długiej listy atrakcji, o których więcej przeczytacie w naszym kulturalnym przewodniku!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

"Poznawanie Kępińskiego" Anny Matei to biografia Antoniego Kępińskiego, najsłynniejszego polskiego psychiatry w XX-wieku, humanisty i filozofa, na którego książkach wychowały się całe pokolenia. Polecamy ją w tym tygodniu w naszym newsletterze!

Atmasfera Exclusive. Niezwykły koncert w TAURON Arenie [KONKURS]

Piotr Cugowski, Michał Szpak oraz Dawid Kwiatkowski, a wraz z nimi Diana Ciecierska, Marta Gałuszewska i Carla Fernandes. Ci pierwsi to już doświadczeni wokaliści, znani polskim słuchaczom. One zaś to obiecujące debiutantki. Na scenie zobaczymy ich w duetach i w trakcie solowych występów, podczas których usłyszymy takie przeboje, jak „The Best”, „Wierzę w lepszy świat”, „Rozpalimy ogień”, „This World”, „Color Of Your Life” czy „Co mi panie dasz”.

Książka sensacyjna do wygrania!

Dobrze napisana książka sensacyjna przyda się na długie zimowe wieczory! Mamy dla Was właśnie taką lekturę - książkę „Ostatnia wdowa ” Karin Slaughter. Możecie wygrać tę powieść w naszym konkursie!

Kulturalny przewodnik weekendowy [KONKURS]

Mikołajkowy weekend zbliża się wielkimi krokami! A jaki może być lepszy prezent niż kulturalne wyjście na koncert lub do kina? Kraków festiwalami stoi - możecie wybrać spośród teatralnej Boskiej Komedii, górskich dokumentów i prelekcji, a także niemych filmów pod Baranami. Poza tym polecamy Wam koncerty legend polskiej muzyki - Raz Dwa Trzy i Elektrycznych Gitar. Po szczegóły odsyłamy do kulturalnego przewodnika poniżej!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Już 10 grudnia Olga Tokarczuk oficjalnie odbierze Nagrodę Nobla. Z tej okazji przypominamy Wam w newsletterze jej książkę "Bieguni", zdobywcę Międzynarodowej Nagrody Bookera 2018! To uhonorowana Literacką Nagrodą Nike, jedna z najgłośniejszych i najszerzej komentowanych powieści ostatnich lat. 

Mistrzostwa Świata SuperEnduro ponownie w Krakowie [KONKURS]

Ponad trzy miesiące zaciekłej rywalizacji, pięć europejskich miast, kilkudziesięciu najlepszych zawodników świata walczących o mistrzowski tytuł i tysiące głodnych sportowych emocji kibiców. Nowy sezon motocyklowych Mistrzostw Świata SuperEnduro rusza już w grudniu. Pierwsza odsłona zawodów odbędzie się w TAURON Arenie Kraków.

Wygraj książkę o szczęściu!

Lubicie podróże? Takie podczas, których macie okazję czegoś się nauczyć? Mamy dla Was pożyteczną lekturę - książkę „Atlas szczęścia” Helen Russell. Możecie wygrać tę książkę w naszym konkursie!

Kulturalny przewodnik weekendowy [KONKURS]

Andrzejkowy weekend zbliża się wielkimi krokami! W Krakowie szykuje się sporo świętowania - 15-lecie obchodzi Teatr Barakah, a 25 lat kończy Muzeum Manggha. Poza tym możecie wygrać wejściówki na koncert Meli Koteluk, a także przeczytać o ciekawej wystawie w Muzeum Narodowym. Zapraszamy na nasz kulturalny przewodnik! 

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Nowa powieść z bestsellerowego cyklu o Zawrociu. Dom, który zniknął. Wiolonczelistka, która gra na uczuciach innych. Sekrety, których nikt nie chce zdradzić. Przedstawiamy Wam "Okna z widokiem na Weronę" Hanny Kowalewskiej.

POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA