Informacje

Wygraj książkę Krytyki Politycznej!

"Jak u Barei, czyli kto to powiedział" to książka, która zadowoli nie tylko miłośników filmografii kultowego reżysera. To też niezwykłe źródło anegdot i kulis powstawania polskich filmów. Rozdajemy kilka egzemplarzy tej niezwykłej lektury!

Polecamy lektury na lato! [KONKURS]

Nie macie pomysłu, co przeczytać na finiszu wakacji? Mamy dla Was dwie ciekawe propozycje lektury - książkę "Polak z Ukrainy" Dimy Garbowskiego, a także powieść obyczajową "Dlaczego mamusia przeklina. Rozterki wkurzonej mamy" Gill Sims. Możecie je wygrać w naszym konkursie!

Kulturalny przewodnik weekendowy na lato [KONKURS]

Długi weekend już trwa! Jeśli jeszcze nie wiecie, jak go kulturalnie spożytkować, mamy dla Was kilka pomysłów. Przede wszystkim Krakow Live Festival - światowe gwiazdy takie jak Years & Years, Calvin Harris czy Macklemore zagrają w naszym mieście! Poza tym warto zwrócić uwagę na Festiwal Popkultury Confiction oraz Green Film Festival. Nie zabraknie też poleceń filmowo-muzyczno-teatralnych i konkursów. Kulturalny przewodnik poleca się na lato! 

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Kupuj mniej, posiadaj więcej. Czy to możliwe? Ba! Z tą książką to łatwe i przyjemne. Polecamy lekturę książki Tary Burton "Masz wszystko, czego potrzebujesz"!

Kulturalny przewodnik weekendowy na lato! [KONKURS]

Sierpień zbliża się do półmetka, ale kulturalnie Kraków nie zwalnia tempa! Na swoje najlepsze komediowe spektakle zaprasza Bagatela i Teatr Ludowy. Niezliczone atrakcje nad Zalewem Nowohuckim to wciąż zasługa Bulwar(t)u Sztuki. A muzycznie i filmowo polecamy bawić się w plenerze! Sprawdźcie nasz kulturalny przewodnik na ten weekend. 

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Lepiej poznasz przyrodę i będziesz śmiać się w głos! Nasza propozycja na idealną wakacyjną lekturę to "Dzikie sekrety przyrody" Andy Seed. To świetna lektura, nie tylko dla najmłodszych!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Jej całe życie okazało się kłamstwem… "Sekret matki" autorstwa Shalini Boland to mroczny thriller psychologiczny o utracie najbliższych, rozpadzie małżeństwa i niszczycielskiej sile mass mediów. Macie szansę wygrać swój egzemplarz książki w newsletterze i zabrać go ze sobą na wakacje!

Kulturalny przewodnik weekendowy na lato [KONKURS]

Gotowi na pierwszy kulturalny weekend sierpnia? Warto, bo Bagatela wraca ze spektaklami w ramach Letniego Festiwalu Komedii! Nie zapominamy również o nowohuckich atrakcjach - spacerach i koncertach. Poza tym jak zawsze sporo newsów dla kinomanów. Zajrzyjcie do naszego przewodnika!

 

Kulturalny przewodnik weekendowy na lato [KONKURS]

Czas pędzi nieubłaganie - to już ostatni weekend lipca! W tym tygodniu polecamy Wam m.in. Krakowskie Miniatury Teatralne, Festiwal Tańców Dworskich “Cracovia Danza”, a także Kraków Summer Animation Days! Poza tym nie zapominajcie o letnich kinach plenerowych, a także koncertach pod chmurką. Szczegóły znajdziecie w naszym przewodniku! 

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

"Historia Krakowa dla każdego" Jana M. Małeckiego to cała historia Krakowa w jednym tomie. Pasjonująca, bogato ilustrowana książka, uwzględniająca najnowszy stan badań historycznych. Polecamy nie tylko krakowianom!

POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA