Informacje

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Literacki hołd jednego z największych skandalistów naszych czasów złożony mistrzowi opowieści grozy. Polecamy Wam w tym tygodniu esej Michela Houellebecqa pt. "H.P. Lovecraft. Przeciw światu, przeciw życiu".

Wygraj dobry polski kryminał!

"Krewni" Piotra Górskiego to już trzecia część kryminalnej serii z komisarzem Sławomirem Krukiem w roli głównej. Po dobrze przyjętym "Kruku" i "Gorszym" przyszedł czas na kolejną krwawą zagadkę. Polecamy Wam tą książkę i rozdajemy w newsletterze!

Wygraj książkę o zdrowym stylu życia!

Maria Borelius, szwedzka dziennikarka naukowa, wybrała się w niezwykłą podróż. Zawędrowała do Kanady, Danii, Indii i Etiopii, gdzie poznała fascynujące osobowości – od lekarzy i naukowców po joginów. Zachwycała się zachodami słońca, medytowała, zajadała się słodkimi borówkami i aromatycznym curry. A wszystko to w poszukiwaniu sposobów na... antyzapalny styl życia. "Silna i szczęśliwa. Rewolucyjny program antyzapalny".

Kulturalny przewodnik weekendowy [KONKURS]

Oscarowe nominacje już za nami - zapraszamy więc do kina na przedpremiery, chociażby świetnego komediodramatu “Jojo Rabbit”! Poza tym w TAURON Arenie zabrzmią kolędy świata, a w Muzeum Podgórza zobaczycie świetne makiety kolejowe. Te i wiele innych wydarzeń omawiamy w naszym weekendowym przewodniku kulturalnym!

„Wilki” zagrają w Krakowie swe największe przeboje [KONKURS]

Zespół „Wilki” powraca do swoich korzeni. W piątek, 17 stycznia w klubie Studio zagra wszystkie utwory ze swej pierwszej płyty sprzed 27 lat! Krakowski koncert jest częścią ogólnopolskiego tournée zespołu pt. „Niebieska trasa”, którego nazwa nawiązuje do pierwszej trasy promocyjnej zespołu „Blue Sky Tour”.

Kulturalny przewodnik weekendowy! [KONKURS]

Ten styczniowy weekend będzie stał pod znakiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Poniżej piszemy, jakie wydarzenia będą towarzyszyć tegorocznej edycji WOŚP. Poza tym zapraszamy Was na kolejną Noc Waniliowych Myszy w Barakah, koncerty muzyki filmowej, a także najlepsze filmy festiwalu Nowe Horyzonty w Kinie pod Baranami. Nasz kulturalny przewodnik jak zawsze na bieżąco, zapraszamy!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Miłość, nienawiść, stare grzechy i nowe zbrodnie. Kto w naszym życiu pociąga za sznurki? Polecamy Wam w tym tygodniu powieść Katarzyny Grocholi "Zabić marionetkę", która została nominowana do Bestsellerów Empiku!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Kobiecość po włosku. Jak przeżyć własne Rzymskie wakacje, być jak Monica Belluci i kochać życie z wzajemnością. O tym pisze Gabriella Contestabile w książce "Włoszki. Czego mogą nas nauczyć?".

Kulturalny przewodnik weekendowy! [KONKURS]

To będzie długi, świąteczny weekend! To zatem idealna okazja, żeby wykorzystać ten czas na kulturalne wyjścia z rodziną i znajomymi. Kto jeszcze czuje bożonarodzeniowy klimat, ten nie będzie zawiedziony - propozycji koncertów kolęd mamy dla Was sporo! Poza tym wybierzcie się do teatru lub kina, sezon na premiery trwa! Szczegóły znajdziecie w naszym kulturalnym przewodniku.

Świąteczno-noworoczny przewodnik kulturalny [KONKURS]

Świąteczny czas to przede wszystkim rodzinne spotkania przy wspólnym stole. Jeśli jednak najdzie Was ochota, żeby na chwilę od tego stołu się oderwać - mamy dla Was wiele kulturalnych propozycji na ten czas. Zapraszamy na nasz wyjątkowy przewodnik!

POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA