Informacje

Weekendowy rozkład jazdy [konkurs]

Kultura lubi jesień, szczególnie tę krakowską! Weekend zapowiada się świetnie, zerknijcie do naszego rozkładu i zaplanujcie wszystko odpowiednio wcześniej. Wśród barwnego i szerokiego wachlarza kulturalnych propozycji znajdują się m. in. Festiwal Filmu Niemieckiego, koncert Bokki, Audio Art Festival oraz prawdziwa uczta dla wszystkich miłośników designu!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Baśń na motywach pięknej, poruszającej legendy ze Sri Lanki. Twórczość Doroty Sumińskiej w nowej odsłonie!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Poznajcie polską Julię Child – mistrzynię kuchni, prekursorkę nowoczesności! Trzęsła warszawską socjetą końca XIX wieku. Bywała na salonach, nadawała ton dyskusjom i balom. Żadna inna kobieta w Królestwie Polskim nie odniosła takiego sukcesu jak Lucyna Ćwierczakiewiczowa.

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Brawurowa powieść o upadku I Rzeczpospolitej, o targowicy i karcianych szulerach. „Chack” Włodzimierza Boleckiego to literacka gra o najwyższą stawkę. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Kulturalny plan na weekend [KONKURS]

W ten weekend Krakowem rządzi literatura! Festiwal Conrada i Międzynarodowe Targi Książki z pewnością dostarczą wam nowych inspiracji do czytania na jesień i zimę. Nie zapominajmy jednak o kinie - przedpremierowe pokazy “Bohemian Rapsody” oraz Międzynarodowy Dzień Animacji to nasze propozycje. A muzycznie polecamy m.in. dwóch panów - Organka i Maleńczuka. Zaplanujcie sobie z nami kulturalny weekend!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Zaskakująca kontynuacja jednego z największych bestsellerów ostatnich lat! Podobał Wam się "Król" Szczepana Twardocha? No to sięgnijcie koniecznie po jego najnowszą książkę "Królestwo"! Możecie ją oczywiście zdobyć w naszym konkursie.

Kulturalny rozkład jazdy na weekend! [KONKURS]

Październik to jeden z naszych ulubionych miesięcy w Krakowie! Czemu? Bo kulturalnie po prostu jest w czym wybierać! Macie ochotę na premierowy spektakl w Łaźni Nowej, koncerty Lao Che lub KAMP!, a może filmy dokumentalne w Paradoxie? Wszystkie te cele możecie spełnić w najbliższych dniach! Do tego nie przegapcie dwóch dużych imprez w ICE, o których napiszemy więcej w naszym kulturalnym rozkładzie jazdy!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Piękna i mądra opowieść familijna o trudnych chwilach dzieci z czasów wojny. Książka Anny Janko "Oleś i Pani Róża" to idealna lektura na długie jesienne wieczory!

Weekendowy kulturalny rozkład jazdy [KONKURS]

Ten weekend to festiwalowy zawrót głowy! Unsound czy Screen&Sound Fest to tylko te muzyczne imprezy nie do przegapienia. Niedziela to wyczekiwany przez kinomanów Europejski Dzień Kina Artystycznego, który świętują m.in. Ars czy Agrafka. Robimy też rundkę po koncertowych krakowskich klubach i nie tylko! Zaplanujcie sobie weekend z naszym kulturalnym rozkładem jazdy!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Dzisiaj mamy coś dla wielbicieli twórczości Szczepana Twardocha oraz prawdziwych Ślązaków! Wydawnictwo Literackie wydało właśnie wersję "Dracha" Twardocha w języku śląskim. Po piyrszy rŏz powieść Szczepana Twardocha po ślōnsku! Polecamy!

POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA