Informacje

Kulturalne propozycje na weekend! [KONKURS]

„Wiosna wybuchła mi prosto w twarz” - tak zaśpiewa Organek w Klubie Studio w ten weekend! A poza tym możecie wybrać się na koncerty Darii Zawiałow czy grupy Xxanaxx, zobaczyć nową wystawę w Muzeum Narodowym czy zagrać w stare gry wideo. Dużo propozycji? Nie martwcie się, mamy w zanadrzu jeszcze więcej!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

„Natura. Nie chcę natury, dla mnie naturą są ludzie”. Te słowa Witolda Gombrowicza mogłyby oznaczać, że nie lubi on zwierząt. Ale czy na pewno? W "Bestiarium" przeczytamy wybrane teksty mistrza, w których zwierzęta pełnią ważną rolę.

Kulturalne propozycje na weekend! [KONKURS]

Ostatni oficjalnie zimowy weekend zbliża się wielkimi krokami! Jak go spędzić? W Klubie Studio rozgrzeją Was koncertowi ulubieńcy, czyli Mela Koteluk oraz Krzysiek Zalewski. W kinie temperatura też będzie wysoka - w końcu mamy Tydzień Kina Hiszpańskiego. Z kolei teatralnie ciekawie zapowiada się repertuar Teatru Starego. Sprawdźcie, jak możecie spędzić czas od piątku do niedzieli!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

„Kata" Steinara Bragi to islandzka odpowiedź na #metoo. Mroczna powieść o kobiecości, macierzyństwie, rozpaczy i zemście, a zarazem mocny głos w sprawie przemocy wobec kobiet. Polecamy!

Kulturalne propozycje na weekend! [KONKURS]

Czujecie powiew wiosny? My też! Dlatego postanowiliśmy przedstawić Wam mnóstwo przekonujących powodów, aby wyjść z domu. Koncertów w ten weekend będzie bez liku - Marcelina, Lao Che, Grzegorz Turnau - to dopiero początek listy! Kinomani zobaczą najnowsze filmy Clinta Eastwooda i Asghara Farhadiego przedpremierowo. A nie zapominajmy jeszcze o premierach i widowiskach teatralnych, m.in. w TAURON Arenie Kraków. Sprawdźcie, co będzie się działo w weekend!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Siostrzana miłość, siła wyobraźni, dziewczęca odwaga i walka o niezależność... Jessie Burton, autorka światowych bestsellerów: „Miniaturzystka" oraz „Muza", powraca z zachwycającą i przepięknie ilustrowaną baśnią dla tych, w których drzemie dziecko. Przedstawiamy Wam „Marzycielki"!

Kulturalne propozycje na weekend! [KONKURS]

Niespodziewanie mamy pierwszy weekend marca! Kulturalnie ten miesiąc rozpoczyna się z przytupem - zaprosimy Was na koncerty jak Mikromusic, Hańba! czy Bitamina, a nawet symfoniczne wersje utworów Metalliki się znajdą! Fani Wiedźmina powinni wybrać się do Teatru Nowego, a Ci żyjący jeszcze tegorocznymi Oscarami - do BAL-u. A to dopiero początek atrakcji kulturalnych, jakie dla Was wyszukaliśmy. Sprawdźcie poniżej!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Świat w migawkach. Nowa książka jednego z mistrzów europejskiej literatury, włoskiego pisarza Claudio Magrisa pt. "Migawki" to nasza propozycja na ostatnie zimowe wieczory!

Kulturalne propozycje na weekend! [KONKURS]

Już w ten weekend rozdanie Oscarów, najważniejszych nagród w branży filmowej. Z tej okazji krakowskie kina przygotowały specjalne seanse nominowanych filmów! Poza tym kończy się festiwal teatralny Materia Prima, ale za to fani „Morskich opowieści” zaśpiewają ulubione przeboje na Shanties 2019. W TAURON Arenie zagra francuska gwiazda piosenki pop - ZAZ, a w Klubie Studio Marek Dyjak. Będzie się działo - zobaczcie nasze kulturalne propozycje na ten weekend!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Wojciech Tochman powraca z nową reporterską opowieścią! „Pianie kogutów, płacz psów", czyli opowieść o współczesnej Kambodży, jest do wygrania w naszym newsletterze!

POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA