Informacje

Weekendowy kulturalny rozkład jazdy [KONKURS]

Można śmiało powiedzieć - rozpoczynamy jesienny sezon kulturalny w Krakowie! Coraz więcej teatrów budzi się z letniej przerwy i pokazuje ciekawe premiery! Poza tym koncerty, na które czekało wiele osób - Mikromusic i Stanisława Celińska w Nowohuckim Centrum Kultury to hity tego weekendu. Tchnienie lata poczujecie na pokazach kina plenerowego - BAL i Pałac Czapskich wciąż zapraszają na seanse pod chmurką! Więcej w naszym weekendowym rozkładzie jazdy!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Dramatyczne losy Polek w III Rzeszy. Zapomniana historia przymusowej pracy kobiet - o tym przeczytacie w książce Sophie Hodorowicz Knab pt. "Naznaczone literą 'P'". Macie szansę wygrać swój egzemplarz w naszym konkursie!

Weekendowy kulturalny rozkład jazdy [KONKURS]

W ten weekend wybierzcie się na najlepszy zwiastun nadchodzącej jesieni - festiwal Sacrum Profanum! Awangardowa muzyka i niezwykłe doświadczenia gwarantowane! A w bardziej przyziemnych klimatach polecamy Wam rodzinny weekend z książką. A to tylko początek kulturalnych atrakcji, które wypatrzyliśmy dla Was do naszego weekendowego rozkładu jazdy!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Co naprawdę wydarzyło się pod K2? Niezwykła reporterska opowieść o Narodowej Zimowej Wyprawie na K2 i lodowych wojownikach. "Wszystko za K2. Ostatni atak lodowych wojowników" Piotra Trybalskiego w tym tygodniu do wygrania w naszym konkursie!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Nieznane listy Stanisława Lema i Ewy Lipskiej możecie przeczytać w książce "Boli tylko, gdy się śmieję. Listy i rozmowy".  To korespondencja odsłaniająca kulisy wyjątkowej przyjaźni. Pasjonaci literatury, weźcie udział w naszym konkursie i wygrajcie egzemplarz książki!

„Jeszcze polska muzyka...” w Krakowie [KONKURS]

Utwory polskich klasyków w zderzeniu z arcydziełami muzyki europejskiej. Orkiestra Akademii Beethovenowskiej zaprasza na kolejną odsłonę cyklu „Jeszcze polska muzyka...”. W niedzielę, 2 września, w Filharmonii Krakowskiej towarzyszyć jej będzie znakomita pianistka Beata Bilińska.

Weekendowy kulturalny rozkład jazdy [KONKURS]

Nieubłaganie nadszedł ostatni wakacyjny weekend! Zanim nadejdą chłodne, jesienne wieczory, skorzystajmy jeszcze z letniej kulturalnej oferty Krakowa! W tym tygodniu pożegnają się z nami nowohucki Bulwar(t) Sztuki czy niektóre plenerowe seanse filmowe. Ale za to do sal koncertowych wracają duże nazwiska - w ICE wystąpi Krzysztof Zalewski, a w Klubie Studio - Pain of Salvation. Zapraszamy na nasz kulturalny rozkład jazdy!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

W tym tygodniu polecamy brytyjski bestseller o człowieku i innych zwierzętach. "Ja ssak. Co łączy nas z gorylem, wielorybem i nietoperzem" Liama Drew to świetna propozycja na rozpoczęcie nowego roku szkolnego, nie tylko dla najmłodszych, ale też dla dorosłych!

Memoriał Wagnera już w ten weekend w TAURON Arenie! [KONKURS]

Drużyny narodowe Polski, Rosji, Francji i Kanady w dniach 24-26 sierpnia zaprezentują się kibicom w TAURON Arenie Kraków podczas XVI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Dla wszystkich miłośników siatkówki organizatorzy przygotowują również wiele dodatkowych atrakcji. A u nas możecie wygrać bilety na mecze!

Weekendowy kulturalny rozkład jazdy [KONKURS]

Koniec wakacji zbliża się wielkimi krokami! Nie dajmy się mu jednak i wykorzystajmy letnią ofertę kulturalną Krakowa jak tylko się da! Dlatego polecamy Wam filmowe atrakcje, teatralny festiwal, a także plenerowe wydarzenia. Nie przegapcie naszego weekendowego rozkładu jazdy!

POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA