Informacje

Mistrzostwa Świata Super Enduro po raz trzeci w TAURON Arenie Kraków  [KONKURS]

Już po raz trzeci w krakowskiej TAURON Arenie odbędzie się inauguracja Mistrzostwa Świata Super Enduro. Najlepsi zawodnicy z całego świata zmierzą się podczas tego niesamowitego widowiska w sobotę 8 grudnia, o godz. 18.00.

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Wyjątkowe uzupełnienie serii o charyzmatycznej pomocy domowej, (nie)idealnej, lecz niezastąpionej. „Amelia Bedelia i Boże Narodzenie” autorstwa Peggy Parish z pewnością umili zimowe wieczory tym, którzy po przeczytaniu „Wszystkich przygód Amelii Bedelii” wciąż mają ochotę na więcej! Tym bardziej, że to książka w przekładzie Wojciecha Manna.

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Światowy hit. Książka, dzięki której rozpoczęła się międzynarodowa kariera Harariego. Całościowa historia człowieka - od ukrywania się w jaskiniach do podróży na Księżyc i inżynierii genetycznej. "Sapiens. Od zwierząt do bogów" Yuvala Noaha Harariego to nasza lektura tygodnia!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Świat oczami Lema. Nauka, literatura i wizje przyszłości, z których wiele stało się rzeczywistością do zdobycia w naszym konkursie!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Baśń na motywach pięknej, poruszającej legendy ze Sri Lanki. Twórczość Doroty Sumińskiej w nowej odsłonie!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Poznajcie polską Julię Child – mistrzynię kuchni, prekursorkę nowoczesności! Trzęsła warszawską socjetą końca XIX wieku. Bywała na salonach, nadawała ton dyskusjom i balom. Żadna inna kobieta w Królestwie Polskim nie odniosła takiego sukcesu jak Lucyna Ćwierczakiewiczowa.

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Brawurowa powieść o upadku I Rzeczpospolitej, o targowicy i karcianych szulerach. „Chack” Włodzimierza Boleckiego to literacka gra o najwyższą stawkę. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Kulturalny plan na weekend [KONKURS]

W ten weekend Krakowem rządzi literatura! Festiwal Conrada i Międzynarodowe Targi Książki z pewnością dostarczą wam nowych inspiracji do czytania na jesień i zimę. Nie zapominajmy jednak o kinie - przedpremierowe pokazy “Bohemian Rapsody” oraz Międzynarodowy Dzień Animacji to nasze propozycje. A muzycznie polecamy m.in. dwóch panów - Organka i Maleńczuka. Zaplanujcie sobie z nami kulturalny weekend!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Zaskakująca kontynuacja jednego z największych bestsellerów ostatnich lat! Podobał Wam się "Król" Szczepana Twardocha? No to sięgnijcie koniecznie po jego najnowszą książkę "Królestwo"! Możecie ją oczywiście zdobyć w naszym konkursie.

Kulturalny rozkład jazdy na weekend! [KONKURS]

Październik to jeden z naszych ulubionych miesięcy w Krakowie! Czemu? Bo kulturalnie po prostu jest w czym wybierać! Macie ochotę na premierowy spektakl w Łaźni Nowej, koncerty Lao Che lub KAMP!, a może filmy dokumentalne w Paradoxie? Wszystkie te cele możecie spełnić w najbliższych dniach! Do tego nie przegapcie dwóch dużych imprez w ICE, o których napiszemy więcej w naszym kulturalnym rozkładzie jazdy!

POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA