Informacje

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Wsłuchaj się w tajemną mowę drzew. Odkryj magię lasu. Dziś polecamy książkę "Tajemna mowa drzew" Erwina Thomy - słynnego austriackiego leśnika i architekta, który zrewolucjonizował myślenie o drzewach i drewnie.

Odwiedź HistoryLand – interaktywne centrum odkrywania historii [KONKURS]

HistoryLand to miejsce ulokowane w samym sercu Krakowa – w budynku starego dworca PKP, w którym historię Polski i Polaków można odkrywać w wyjątkowy sposób. Znajdziemy tu bowiem makiety obrazujące ważne wydarzenia i zabytki, które zostały zbudowane z ponad miliona klocków LEGO i wyposażone w różnorodne interaktywne rozwiązania. Dzięki temu w HistoryLandzie można odbyć fascynującą podróż przez dzieje, która angażuje różne zmysły i pozwala zarówno najmłodszym, jak i dorosłym odwiedzającym połączyć edukację z zabawą.

Kulturalny rozkład jazdy na weekend! [KONKURS]

Lato trwa! A z nim wiele stałych punktów na kulturalnej mapie Krakowa - nowohucki Bulwar(t) Sztuki, Letnie Tanie Kinobranie czy Wawel o Zmierzchu. Poza tym w ten weekend czeka nas Noc Jazzu czy koncert ekipy Rolland Merguez w Alchemii! Nie będziecie się nudzić, a to dzięki naszemu rozkładowi jazdy na najbliższe dni!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Wielka miłość, wspaniała rodzina i kłamstwa za zamkniętymi drzwiami idealnych domów. "Posłuszna żona" Kerry Fisher to świetnie napisana i mocno angażująca emocjonalnie powieść o przyjaźni i solidarności „drugich żon”, lojalności, zdradzie i przebaczeniu…

„Prezydent Juliusz Leo i Kraków jego czasów” [WYGRAJ KSIĄŻKĘ]

Juliusz Leo – wybitny polityk, ekonomista i prezydent Wielkiego Krakowa doczekał się swojego upamiętnienia. Najpierw na początku tego roku odsłonięto jego rzeźbę na skwerze u zbiegu ulic Józefińskiej i Nadwiślańskiej w sąsiedztwie kładki ojca Bernatka. Teraz doczekaliśmy się publikacji na temat tej słynnej krakowskiej postaci. Książka „Prezydent Juliusz Leo i Kraków jego czasów" ukazała się właśnie, a wstęp do książki napisał Prezydent Krakowa, Jacek Majchrowski.

Kulturalny rozkład jazdy na weekend [KONKURS]

Wakacyjna pogoda w końcu do nas wróciła, zatem można wyjść na zewnątrz i zażyć trochę  kultury! A plenerowych imprez nam nie zabraknie. Począwszy od seansów kinowych na tarasie Agrafki czy przed MOCAK-iem, przez Festiwal Teatrów Ulicznych ULICA, aż po koncerty i spektakle nad Zalewem Nowohuckim. A to dopiero początek - szczegóły znajdziecie w naszym weekendowym rozkładzie jazdy!

Kulturalny rozkład jazdy na weekend [KONKURS]

Szalom na Szerokiej, legendy rocka w TAURON Arenie i najlepsze filmy minionego sezonu w dobrej cenie - to tylko początek naszych rekomendacji na zbliżający się weekend. Wakacje w Krakowie kulturalnie nigdy nie zawodzą, zatem znajdzie się coś dla fanów dobrego spektaklu, plenerowego koncertu czy ciekawych wystaw. Nie chcecie, żeby ominęło Was ciekawe wydarzenie? Przeczytajcie nasz weekendowy rozkład jazdy!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Najgłośniejsza youtuberka, performerka z Kanady i jej wyjątkowa poezja. Sabrina Benaim przedstawia swoją debiutancką książkę „Depresję i inne magiczne sztuczki". Kilka egzemplarzy rozdamy w konkursie!

Kulturalny rozkład jazdy na weekend! [KONKURS]

To będzie pierwszy wakacyjny weekend! Dlatego też warto świętować z tej okazji w kulturalny sposób! Sobota to dzień tradycyjnych Wianków - w całym mieście odbędą się dziesiątki koncertów zespołów reprezentujących niemal wszystkie gatunki muzyczne! Poza tym zaczyna się Festiwal Kultury Żydowskiej, a także startuje mnóstwo plenerowych seansów filmowych! Szczegóły znajdziecie w naszym kulturalnym rozkładzie jazdy na ten weekend!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

„Strażnik rzeczy zagubionych" Ruth Hogan to pełna magii i humoru powieść o tym, że każdy z nas chciałby zostać odnaleziony. Przeczytajcie o sile przyjaźni i miłości, o zbiegach okoliczności przynoszących nadzieję i drugich szansach, które należą się każdemu!

POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA