Informacje

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

"Komedie" przełożone przez Macieja Słomczyńskiego to edycja przygotowana przez Wydawnictwo Literackie na jubileusz czterechsetlecia śmierci Williama Shakespeare’a. Mamy dla Was kilka egzemplarzy tego wyjątkowego wydania!

Weekendowy kulturalny rozkład jazdy [KONKURS]

Nadchodzący weekend upłynie kulturalnie pod znakiem muzeów i teatrów. Kolejna edycja Drzwi Otwartych Krakowskich Muzeów, która odbędzie się w niedzielę, skutecznie przyciągnie tłumy zwiedzających. Poza tym na deskach krakowskich teatrów mamy mnóstwo świetnych spektakli, a przede wszystkim dwie ważne premiery - w Teatrze Starym oraz Ludowym. Nie zapomnimy też o fanach X Muzy czy koncertowych wyjadaczach.  Mamy sporą garść wejściówek na zbliżające się wydarzenia! Sprawdźcie nasz kulturalny rozkład jazdy!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Błoto grobów, grzechy namiętności i przeszłość, od której nie da się uwolnić. Tak w skrócie można opisać najnowszą powieść Gai Grzegorzewskiej pt. "Grób" wydanej przez Wydawnictwo Literackie.

Weekendowy kulturalny rozkład jazdy [KONKURS]

Wielu z Was pewnie czeka na niego z wytęsknieniem - trzydniowy weekend to zawsze miły moment w kalendarzu! Kulturalnie w Krakowie nie będziecie się wtedy nudzić. Piątek zdominują wydarzenia związane z Dniem Niepodległości, ale przecież - dla równowagi - to też dzień koncertu Justina Biebera w TAURON Arenie! Nie możecie też przegapić w ten weekend pysznego festiwalu Terra Madre Slow Food i kolejnej edycji Tak Brzmi Miasto. Sprawdźcie nasz weekendowy rozkład jazdy, jak zwykle mamy dla Was garść wejściówek na wydarzenia!

YAMATO - słynni japońscy bębniarze wkrótce w Krakowie! [KONKURS]

Po spektakularnym sukcesie trasy w 2014 roku, niemal po dwuletniej przerwie, specjalnie na prośbę widzów, do Polski powróci zespół, który cieszy się uznaniem na całym świecie – Yamato! Najbardziej znani japońscy bębniarze świata przyjadą do Krakowa ze swoim najnowszym show i 28 listopada wystąpią w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Niepodrabialne, jedyne w swoim rodzaju literackie spotkanie z Jerzym Pilchem, na tę jesień i każdy dzień w roku. Opowiadania mistrza polskiej prozy po raz pierwszy w jednym tomie. Przedstawiamy "Indyk beltsville. Opowiadania zebrane"!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

W dzieciństwie nazywano go Marysieńką, bo „w rodzinie było zapotrzebowanie na dziewczynkę”. Dla milionów widzów — nie tylko w Polsce — na zawsze pozostanie Albercikiem. Seksmisja i inne moje misje to niezwykła, barwna opowieść autobiograficzna Olgierda Łukaszewicza — harcerza, ministranta, wybitnego aktora teatralnego i filmowego, duchowego Ślązaka, wieloletniego prezesa ZASP.

Weekendowy rozkład jazdy [KONKURS]

Ostatni weekend października to prawdziwa uczta dla wszystkich miłośników literatury. Finał Festiwalu Conrada i niezwykle bogaty program Międzynarodowych Targów Książki to żelazne punkty tego tygodnia dla każdego szanującego się mola książkowego. Ale nie zapominajmy też o innych sztukach! Wysyp świetnych spektakli w krakowskich teatrach stał się faktem! Przejdziemy się też do kina i opery. Sprawdźcie nasz weekendowy rozkład jazdy, a przy okazji wygrywajcie wejściówki na wydarzenia!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Najlepsze polskie wiersze dla dzieci w pięknej oprawie graficznej i nowym wydaniu. To właśnie jest "Chichotnik, czyli księga śmiechu i uśmiechu", zbiór wierszy dla dzieci wybranych przez Barbarę Gawryluk. Designerskie wydarzenie roku w kategorii książek dla dzieci! A my mamy dla Was trzy egzemplarze tego małego arcydzieła!

Weekendowy rozkład jazdy [KONKURS]

Szykujcie się na dreszczyk emocji – czeka nas kryminalny weekend, dla dużych i małych – ale tylko dla ludzi o stalowych nerwach! Rusza bowiem IV Krakowski Festiwal Grozy KFASON, Dziecięce Biuro Detektywistyczne, a na scenie KTO na Kanoniczej scenariusz serialu kryminalnego niespodziewanie zacznie się realizować na żywo… A to nie koniec emocji!

POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA