Informacje

Weekendowy rozkład jazdy [KONKURS]

Ten weekend w Krakowie zdecydowanie będzie stał pod znakiem teatru. Z soboty na niedzielę podczas Nocy Teatrów zobaczymy kilkadziesiąt spektakli zupełnie za darmo. Jednak nie samym teatrem żyje człowiek - udowodnimy Wam, jak różnorodnie można spędzić weekend w mieście. Sprawdźcie!

ICE Classic: Edita Gruberova – gwiazda światowych scen operowych w ICE Kraków! [KONKURS]

Już w najbliższy wtorek stolicę Małopolski odwiedzi królowa belcanto, słowacka diva operowa Edita Gruberova! Specjalnie dla krakowskiej publiczności zaśpiewa także jedną z najsłynniejszych i najtrudniejszych arii włoskich „Casta Diva”. Sopranistka wystąpi w Sali Audytoryjnej, a będzie jej towarzyszyć Orkiestra Akademii Beethovenowskiej pod batutą Petera Valentovica. Mamy dla Was zaproszenia na ten koncert!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego

Niezwykły dokument historyczny i doskonała powieść szpiegowska w jednym! "Kościół szpiegów" Marka Rieblinga zmienia spojrzenie na II wojnę światową i współczesną historię Kościoła katolickiego.

Weekendowy kulturalny rozkład jazdy [KONKURS]

Jesień w Krakowie to chyba najlepsza pora dla miłośników kulturalnych wydarzeń - jest ich w naszym mieście po prostu mnóstwo! Liczne festiwale, premierowe spektakle w teatrach, klubowe koncerty, nowe wystawy w muzeach - nie sposób się nudzić! Chociaż mamy jeszcze końcówkę lata, wrzesień już obiecuje nam, że ten sezon będzie bardzo udany. Sprawdźcie, co możecie robić w Krakowie w ten weekend!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego

Najwyższy top. Najlepsze z najlepszych. Piętnaście opowiadań Stanisława Lema wybranych zostało w drodze plebiscytu wśród czytelników, z udziałem samego autora oraz wybitnego lemologa i krytyka literackiego, Jerzego Jarzębskiego, którzy wskazali swoje ulubione teksty. Tak powstał zbiór opowiadań "Fantastyczny Lem".

Weekendowy rozkład jazdy [KONKURS]

Nadchodzi pierwszy powakacyjny weekend w Krakowie. Jedne wydarzenia wracają po letniej przerwie, a inne pożegnamy na cały kolejny rok. Gdy to skumulujemy, wychodzą nam z tego naprawdę bogate w atrakcje trzy dni! Sprawdźcie, co od piątku do niedzieli możecie robić w Krakowie!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Jest ciepła sierpniowa noc, schyłek lata i zarazem początek niezwykłej znajomości. Ona ma przyjść na świat za sześć miesięcy. On ma już troje dzieci, żonę i dom. Ma też olbrzymie pokłady czułości i niebywały talent literacki, podziwiany przez miliony czytelników na całym świecie. Obydwu tym cechom daje upust w intymnej historii o życiu i miłości do świata, pisanej z myślą o nienarodzonym dziecku. Tak rozpoczyna się najnowsza powieść Karla Ove Knausgårda pt. „Jesień”.

Weekendowy rozkład jazdy [KONKURS]

Ostatni sierpniowy weekend to okazja, by zaczerpnąć jeszcze z wakacyjnych atrakcji w Krakowie. Jeśli tego lata jeszcze nie nacieszyliście się kulturalnymi propozycjami w mieście, polecamy Wam kilka sprawdzonych propozycji od piątku do niedzieli. Wyczekiwanym wydarzeniem końca sierpnia zdecydowanie będzie koncert „Bethoveen Extreme” w ICE Kraków. Co poza tym? Sprawdź w naszym rozkładzie jazdy!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Dziś polecamy Wam „Księgę ryb Williama Goulda -  najsłynniejszą obok „Ścieżek Północy” powieść Richarda Flanagana, arcydzieło współczesnej literatury wyróżnione m.in. Commonwealth Prize.

Weekendowy rozkład jazdy [KONKURS]

W ten weekend Kraków będzie festiwalową stolicą Polski. Kraków Live Festival po raz kolejny zagości w naszym mieście, a wraz z nim czołowe gwiazdy światowej sceny muzycznej! To jednak nie jedyne wydarzenie, które polecamy Wam sprawdzić od piątku do niedzieli. Przeczytajcie nasz weekendowy rozkład jazdy i zaplanujcie czas w Krakowie!

POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA