Komunikat archiwalny

Piątek w Krakowie

Już dziś w Centrum Kongresowym ICE Kraków rusza Terra Madre Slow Food Festival! Zapraszamy wszystkich smakoszy, łasuchów i miłośników dobrego, zdrowego żywienia. Spieszcie się! Festiwal potrwa tylko do niedzieli (13 grudnia).

Piątek w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Uwaga kierowcy! Ruszyły prace drogowe w rejonie ul. Sielskiej, w sąsiedztwie przystanku autobusowego Borek Fałęcki. Spowoduje to utrudnienia w ruchu. Remont potrwa do soboty (19 grudnia).

Utrudnienia na drogach wystąpią także jutro (12 grudnia) w związku z organizowanym Krakowskim Biegiem Świetlików, który rozpocznie się o godz. 18.00 i potrwa do godz. 20.00. Sprawdzajcie trasę przebiegu!

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na ulicy Golikówka i Jeżów do godz. 14.00, os. Teatralnym w godz. 9.00 – 15.00 oraz na ul. Krowoderskiej, Kolberga, Żuławskiego, Teresy i al. Słowackiego w godz. 8.00-13.00.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Krakowskiej w godz. 7.00-14.00, ul. Księcia Józefa i Zaskale w godz. 8.00 – 16.00 oraz ulic: Borowinowej, Wypoczynkowej, Wczasowej, Babiego Lata ,Niedźwiedziny, Chałubińskiego, Gorczyna, Jeździeckiej i Rabczańskiej w godz. 7.30 – 14.30 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj powitał nas mroźny poranek. Na termometrach mogliśmy zobaczyć nawet -5 stopni Celsjusza. Taka temperatura nie utrzyma się jednak zbyt długo. W ciągu dnia wyjdzie do nas słońce, a słupki rtęci wzrosną do 5 stopni na plusie. 
 

Pokaż metkę
Autor: Zuzanna Dziadowiec
Osoba publikująca: Zuzanna Dziadowiec
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA