Komunikat archiwalny

Środa w Krakowie

Już jutro pod kościołem Franciszkanów stanie Żywa Szopka Bożonarodzeniowa. Aż do soboty (26 grudnia) będą się w niej odbywać Jasełka odgrywane m.in. przez Braci Franciszkanów oraz dzieci ze szkoły podstawowej z Poskwitowa. Będzie można także podziwiać żywe zwierzątka, które przyjadą do nas z krakowskiego zoo. Zapraszamy!

Środa w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Uwaga pasażerowie. W okresie świątecznym i noworocznym zmieniają się rozkłady jazdy komunikacji miejskiej w Krakowie. W Wigilię tramwaje i autobusy będą funkcjonować według powszechnych rozkładów jazdy, jednak z pewnymi ograniczeniami. Natomiast od piątku (25 grudnia) wprowadzone zostaną rozkłady świąteczne. Sprawdzajcie aktualny rozkład jazdy!

Uwaga na zmiany godzin pracy Magistratu. W Wigilię we wszystkich lokalizacjach będzie przyjmował mieszkańców do godziny 15:30. Tego dnia krócej czynne będą kasy w urzędzie. Z kolei w Sylwestra, z uwagi na konieczność przeprowadzenia inwentaryzacji, mieszkańcy będą przyjmowani (łącznie z punktami obsługi mieszkańców w Galerii Handlowej Bronowice oraz w Galerii Bonarka City Center) do godz. 13.00. Kasa Wydziału Finansowego w budynku przy pl. Wszystkich Świętych 3-4 będzie czynna do godziny 11.00, a w budynku przy ul. Grunwaldzkiej 8 do godziny 13.00.

Krócej będzie także czynne Biuro Strefy Płatnego Parkowania. W Wigilię od godz. 7.30 do 14.30, natomiast w Sylwestra od godz. 7.30 do 11.00.
 

Pokaż metkę
Autor: Zuzanna Dziadowiec
Osoba publikująca: Zuzanna Dziadowiec
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA