Komunikat archiwalny

Czwartek w Krakowie

Cinema City Bonarka zaprasza wszystkie Panie na kolejny czarujący wieczór w babskim gronie. Dzisiaj wszystkie uczestniczki Ladies Night zobaczą przedpremierowo najnowszy, oparty na prawdziwej historii film Davida O. Russella „Joy” w iście gwiazdorskiej obsadzie. Seans rozpocznie się o godz. 19.30.

Czwartek w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Kino  Pod Baranami zaprasza na „Sherlock’a i upiorną pannę młodą”. Pełnometrażowy film z bohaterami kultowej serii zostanie pokazany w polskich kinach tylko raz, w ramach specjalnego wydarzenia przed telewizyjną premierą. Dodatkowo publiczność będzie miała okazję zobaczyć 20 minutowy ekskluzywny materiał – wycieczkę po Baker Street 221B ze współscenarzystą i producentem wykonawczym Stevenem Moffatem, a także making of z planu filmowego z udziałem Benedicta Cumberbatcha i Martina Freemana. Zapraszamy o godz. 20.00!

Na trasie Kraków Główny – Płaszów - Kraków Główny pasażerowie posiadający ważny bilet na pociąg Przewozów Regionalnych, mogą bezpłatnie przejechać także komunikacją miejską. Ułatwienie zostało wprowadzone na czas prac inwestycyjnych prowadzonych przez PKP i obowiązuje od 1 stycznia 2016. Od lutego będą mogli z tego skorzystać także pasażerowie Kolei Małopolskich.

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na ulicy Dąbka i Czyżyńskiej w godz. 10.00-16.00, ul. Dębskiego w godz. 9.00 – 13.00 oraz na ul. Loretańskiej, Studenckiej i Kapucyńskiej w godz. 20.00 – 23.00.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Księcia Józefa w godz. 8.00-14.00, ul. Wiklinowej w godz. 7.30 – 16.30 oraz ul. Ogórkowej w godz. 7.30-12.30 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj przez cały dzień towarzyszyć nam będzie spore zachmurzenie, ale w ciągu dnia pojawią się także chwilowe przejaśnienia. Wciąż jednak będzie się utrzymywać mróz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -1 stopień Celsjusza. 
 

Pokaż metkę
Autor: Zuzanna Dziadowiec
Osoba publikująca: Zuzanna Dziadowiec
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA