Komunikat archiwalny

Piątek w Krakowie

Przyjdź i posadź! W sobotę (9 stycznia), Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie zaprasza mieszkańców do włączenia się w akcję zazielenienia terenu przyszłego Parku Zabłockiego. Zachęcamy do przyniesienia ukorzenionych drzewek bożonarodzeniowych i własnych narzędzi. Drzewka można przynosić w godz. 10.00 – 12.00.

Piątek w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra dla dzieci i seniorów. W niedzielę, 10 stycznia wolontariusze WOŚP wyjdą na krakowskie ulice, by zbierać pieniądze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Koncert rozpocznie się o godz. 16.00 na Rynku Głównym. Zapraszamy!

Już dziś w krakowskich kinach odbędzie się premiera filmu "Moje córki krowy" z Agatą Kuleszą i Gabrielą Muskałą w rolach głównych. Dwie siostry, które niekoniecznie za sobą przepadają, w obliczu rodzinnej tragedii niespodziewanie muszą zjednoczyć siły, co wywołuje wiele tragikomicznych sytuacji. Zapraszamy do kin!

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Siewnej w godz. 8.00 – 16.00 zostaną odcięci od prądu.

Spore zachmurzenie, niska temperatura i padający śnieg nie zachęcają do wyjścia z domu. Będzie jednak lepiej. W ciągu dnia nieco się przejaśni, a po południu zawita do nas trochę słońca. Będzie też cieplej niż w ostatnich dniach. Na termometrach pojawią się nawet 3 stopnie na plusie.

Pokaż metkę
Autor: Zuzanna Dziadowiec
Osoba publikująca: Zuzanna Dziadowiec
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA