Komunikat archiwalny

Poniedziałek w Krakowie

Już dzisiaj rusza kampania Tak dla czystego powietrza!. Do mieszkań krakowian zapukają przedstawiciele Urzędu Miasta Krakowa, by zachęcać mieszkańców posiadających paleniska węglowe do ich wymiany na ogrzewanie ekologiczne. Przy okazji mieszkańcy będą informowani o możliwościach wsparcia, jakiego udziela Miasto. Akcja potrwa do 25 marca.

Poniedziałek w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Dobra wiadomość dla kierowców. Ruszyła nowa aplikacja mobilna InfoParking. Teraz wyszukiwanie parkometrów, lokalizowanie na podstawie danych GPS, informacje o opłatach i zasadach funkcjonowania, będziecie mogli znaleźć w waszych telefonach komórkowych. Aplikacja jest dostępna dla telefonów z systemem Android.

Wylicytuj karnety! Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski podarował na aukcję organizowaną przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, karnety na flagowe krakowskie festiwale: Misteria Paschalia, Sacrum Profanum oraz Festiwal Muzyki Filmowej. Zapraszamy do licytacji!

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ul. Siewnej i Bałtyckiej w godz. 8.00-16.00 oraz ul. Storczykowej w godz. 8.00-11.30 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj czeka nas kolejny pochmurny dzień, a gęsta mgła będzie utrudniać widoczność. Będzie jednak cieplej. Po porannych, lekkich przymrozkach w ciągu dnia na termometrach pojawią się nawet 4 stopnie Celsjusza na plusie. Niestety po południu synoptycy przewidują także spore opady deszczu. 
 

Pokaż metkę
Autor: Zuzanna Dziadowiec
Osoba publikująca: Zuzanna Dziadowiec
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA