Komunikat archiwalny

Środa w Krakowie

Kino Agrafka zaprasza na przedpremierowy pokaz filmu „Moja miłość” czyli historię szalonej i namiętnej miłości z Vincentem Casselem i Emmanuelle Bercot w rolach głównych. Seans rozpocznie się o godz. 20.00.

Środa w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Kino pod Baranami zaprasza najstarszych widzów na pokazy filmów z bieżącego repertuaru. Dzisiaj możecie zobaczyć dramat „Moje córki krowy". Wzruszająca i zabawna historia dwóch sióstr, które postawione w trudnej sytuacji życiowej zmuszone są współdziałać, mimo wzajemnej niechęci. W rolach głównych Agata Kulesza, Gabriela Muskała i Marian Dziędziel. Seans rozpocznie się o godz. 11.00.

Targ Pietruszkowy zaprasza do podziemi KS Korona przy pl. Niepodległości. Na zakupy u małopolskich rolników ekologicznych i tradycyjnych można się dzisiaj wybrać w godz. 14.00 – 18.00. Wstęp jest wolny.

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na ulicy Reymonta i Kopery do godz. 13.00, ul. Praskiej w godz. 9.00 – 12.00 oraz na ul. Za Skłonem, Chełmskiej, Przyszłości, Rzepichy i Wyżgi w godz. 10.00 – 14.00.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Badurskiego, Mokrej, Medycznej, Tyranowskiego, Konstaneckiego i Wymiennikownia w godz.7.30 – 22.00, ul. Petrażyckiego, Solówki i Libertowskiej w godz. 8.00 – 13.00 oraz ul. Obronnej w godz. 8.00 – 14.30 zostaną odcięci od prądu.

Pochmurny i deszczowy poranek niedługo zniknie, a na niebie pojawi się trochę słońca. Będzie także dość ciepło. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 stopnie Celsjusza na plusie. Niewykluczone jednak, że w ciągu dnia pojawią się przelotne opady śniegu.

Pokaż metkę
Autor: Zuzanna Dziadowiec
Osoba publikująca: Zuzanna Dziadowiec
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA