Komunikat archiwalny

Środa w Krakowie

Polska wygrała wczorajszy mecz z Francją 31:25! Wygrana naszych szczypiornistów daje nam awans z grupy z pierwszego miejsca. W kolejnej fazie zmierzymy się z Norwegią, Białorusią oraz Chorwacją. Pierwsze spotkanie odbędzie się już w sobotę (23 stycznia) w Tauron Arenie Kraków o godzinie 18:15.

Środa w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Kino pod Baranami zaprasza najstarszych widzów na pokazy filmów z bieżącego repertuaru. Dzisiaj możecie zobaczyć nowy film legendy polskiego kina Janusza Majewskiego, nagrodzony Srebrnymi Lwami w Gdyni – „Excentrycy czyli po słonecznej stronie ulicy”. Seans rozpocznie się o godz. 11.00.

Targ Pietruszkowy zaprasza do podziemi KS Korona przy pl. Niepodległości. Na zakupy u małopolskich rolników ekologicznych i tradycyjnych można się dzisiaj wybrać w godz. 14.00 – 18.00. Wstęp jest wolny.

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na ulicy Jabłonkowskiej do godz. 14.00, ul. Nowolipki w godz. 9.00 – 12.00, ul. Pilotów 23.00 – 5.00, ul. Wielkanocnej w godz. 9.00 – 14.00 oraz na ul. Krzywickiego i Pększyca – Grudzińskiego w godz. 9.00 – 12.00. 

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Zgodnej w godz. 10.00 – 16.00 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj powitał nas pochmurny i mroźny poranek. Teraz termometry wskazują nawet -10 stopni Celsjusza. Po południu trochę się przejaśni, ale wciąż będzie się utrzymywał mróz. W ciągu dnia temperatura wzrośnie do maksymalnie -2 stopni. Synoptycy nie przewidują jednak opadów śniegu. 
 

Pokaż metkę
Autor: Zuzanna Dziadowiec
Osoba publikująca: Zuzanna Dziadowiec
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA