Komunikat archiwalny

Czwartek w Krakowie

Dziś wieczorem odbędzie się pierwszy mecz Fazy Głównej Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn. Na boisku zmierzą się Francja z Białorusią oraz Macedonia z Chorwacją. Pierwszy mecz rozpocznie się o godz. 18.15. 

Czwartek w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Kino Pod Baranami zaprasza na „Baranki w pieluchach” czyli pokazy filmów z najnowszego repertuaru przeznaczone dla rodziców z dziećmi. Dzisiaj możecie zobaczyć komedio-dramat „JOY” z nominowaną do Złotego Globu Jennifer Lawrence w roli głównej. Zapraszamy o godz. 11.00.

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na ulicy Wielickiej i Wodnej w godz. 6.30 - 14.00, ul. Kronikarz Galla w godz. 11.00 – 14.00 oraz na os. Krakowiaków w godz. 8.00 – 14.00.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Semperitowców w godz. 8.00 – 14.00 oraz ul. Nazaretańskiej w godz. 7.30 – 12.30 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj przez cały dzień towarzyszyć nam będzie spore zachmurzenie, ale w ciągu dnia pojawią się także chwilowe przejaśnienia. Wciąż jednak będzie się utrzymywał mróz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -2 stopnie Celsjusza.
 

Pokaż metkę
Autor: Zuzanna Dziadowiec
Osoba publikująca: Zuzanna Dziadowiec
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA