Komunikat archiwalny

Weekend w Krakowie

Już jutro w Tauron Arenie Kraków odbędzie się kolejny mecz polskiej reprezentacji piłki ręcznej mężczyzn. Tym razem nasi szczypiorniści zmierzą się z Norwegią. Mecz rozpocznie się o godz. 20.30. Przypominamy, że dla wszystkich kibiców otwarta jest strefa kibica na Małym Rynku, w której można oglądać transmisje na żywo. Zapraszamy!

Weekend w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Wielkie Hity Muzyki Filmowej zabrzmią jutro w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Przywołane zostaną najbardziej emocjonalne chwile z obrazów „Titanic”, „Władca Pierścieni”, „Pluton”, „Lawrence z Arabii”, „Mission Impossible” czy „Pożegnanie z Afryką”, a usłyszymy je w wykonaniu Cinema Symphonic Orchestra. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00.

Opera Krakowska zaprasza na Koncert Karnawałowy, w którym poznamy Słowa, słówka, nuty, nutki… Wystąpią: Wioletta Chodowicz, Monika Korybalska, Tomasz Kuk, Andrzej Lampert oraz Adam Zdunikowski. Solistom towarzyszyć będzie Orkiestra Opery Krakowskiej pod dyrekcją Sławomira Chrzanowskiego. Zapraszamy jutro (23 stycznia) o godz. 18.30.

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, w piątek wystąpią przerwy w dostawie wody na ulicy Słomianej do godz. 14.00, os. Bohaterów Września w godz. 9.00 – 14.00 oraz na ul. Spacerowej w godz. 10.00 – 14.00.

Dzisiaj przez cały dzień towarzyszyć nam będzie spore zachmurzenie, jednak synoptycy nie przewidują opadów śniegu w ciągu dnia. Po południu nieco się przejaśni i zawita do nas trochę słońca. Wciąż jednak towarzyszyć nam będzie mróz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -3 stopnie Celsjusza.

Pokaż metkę
Autor: Zuzanna Dziadowiec
Osoba publikująca: Zuzanna Dziadowiec
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA