Komunikat archiwalny

Wtorek w Krakowie

Royal Opera House na żywo w Multikinie! Już dzisiaj wieczorem na wielkim ekranie będzie mogli zobaczyć balet królewski „Rapsodia/Dwa Gołębie” z muzyką Sergieja Rachmaninowa. Spektakl rozpocznie się o godz. 20.15.

Wtorek w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Kino Sfinks zaprasza najstarszych widzów na pokazy filmów z bieżącego repertuaru. Dzisiaj możecie zobaczyć najnowszą, przezabawną komedię „Słaba płeć” z gwiazdorską obsadą. Seans rozpocznie się o godz. 14.30.

Kino Agrafka zaprasza na „Szpilki w Agrafce” czyli kobiece wieczory filmowe. Dzisiaj na wszystkie panie czeka kolejna niespodzianka filmowa, słodki poczęstunek i prezenty. Zapraszamy o godz. 19.00.

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na os. Dywizjonu 303 w godz. 8.00 – 14.00 oraz na ul. Mazowieckiej, Lubelskiej, Grzymsików, Słowackiego i Grottgera w godz. 12.00 – 15.00.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Morawskiego i pl. Kossaka w godz. 8.00 – 14.00, ul. Kolberga w godz. 8.00 – 15.00 oraz ul. Orszańskiej w godz. 7.30 – 13.30 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj przez cały dzień towarzyszyć nam będą chmury i gęsta mgła. Synoptycy nie przewidują jednak opadów deszczu lub śniegu. Będzie natomiast ciepło. Na termometrach zobaczymy nawet siedem stopni na plusie.

Pokaż metkę
Autor: ZUZANNA DZIADOWIEC
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący:
Zobacz także