Komunikat archiwalny

Piątek w Krakowie

Już dzisiaj wieczorem czekają nas kolejne sportowe emocje. W TAURON Arenie Kraków odbędzie się półfinał Euro 2016. Najpierw, o godz. 18:30 zmierzą się zespoły Norwegii i Niemiec, a o godz. 21:00 Hiszpanii i Chorwacji. Biało-Czerwoni zmierzą się natomiast ze Szwedami i powalczą o siódme miejsce w turnieju. Mecz odbędzie się we Wrocławiu o godz. 16.00.

Piątek w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

A już w najbliższą niedzielę (31 stycznia) na zakończenie Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn, wokół Tauron Areny Kraków paradować będą wielkie smoki z Teatru Groteska. Będzie im towarzyszyć barwny korowód kibiców oraz 25 bębniarzy. Ceremonię zakończenia Euro 2016 zaplanowano na 12.30. Pierwszy mecz o brązowy medal rozpocznie się o godz. 15.00.

Uwaga pasażerowie komunikacji miejskiej! Od jutra (sobota) zostaną wprowadzone zmiany na liniach aglomeracyjnych w Skawinie i Mogilnach. Sprawdzajcie aktualny rozkład jazdy!

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na ulicy Płaszowskiej i Stojałowskiego do godz. 13.00 oraz na ul. Agatowej w godz. 9.00 – 13.00.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Bajecznej godz. 8.00 – 14.00 oraz ul. Wąwozowej, Czerwonego Krzyża i Wańkowicza w godz. 7.30 – 14.30 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj czeka nas słoneczny i ciepły dzień. Do południa na niebie będą pojawiać się niewielkie zachmurzenia, ale synoptycy nie przewidują opadów deszczu. Na
termometrach zobaczymy maksymalnie 7 stopni Celsjusza. Słoneczna aura utrzyma się także w sobotę. W niedzielę natomiast będzie padać śnieg.

Pokaż metkę
Autor: ZUZANNA DZIADOWIEC
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący:
Zobacz także