Komunikat archiwalny

Poniedziałek w Krakowie

Uwaga pasażerowie komunikacji miejskiej! Od dzisiaj zmienia się trasa linii tramwajowej nr 12. Linia, która obecnie kursuje z Borku Fałęckiego do Małego Płaszowa będzie kursowała z Łagiewnik do pętli Wieczysta po trasie: Brożka, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Grzegórzecka, aleja Powstania Warszawskiego, Mogilska. Co więcej 12-stka nie będzie już kursowała tylko w szczycie, ale także w dni robocze w godzinach 6:00 - 18:30 z częstotliwością co 20 minut.

Poniedziałek w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Także od dzisiaj dla linii autobusowej 501 uruchomiony zostanie dodatkowy przystanek „Narzymskiego”, funkcjonujący w obu kierunkach.

Przypominamy także, że od końca stycznia zostały wprowadzone zmiany w komunikacji miejskiej na liniach aglomeracyjnych w Skawinie i Mogilnach. Sprawdzajcie aktualny rozkład jazdy!

Narodowy Teatr Opery i Baletu w Odessie zaprasza na „Galę Najpiękniejszych Arii Operetkowych i Operowych”, którą będziemy mieli okazję gościć w Polsce po raz pierwszy. Spektakl odbędzie się w Filharmonii Krakowskiej o godz. 19.00.

Teatr Groteska zaprasza najmłodszych widzów na „Kota w butach”. Spektakl odbędzie się o godz. 11.30.
Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ul. Płk. Barty i Wrobela w godz. 7.30 – 12.30 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj czeka nas pochmurny dzień, z możliwymi niewielkimi przejaśnieniami. Synoptycy przewidują także przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 stopni Celsjusza na plusie.

Pokaż metkę
Autor: Zuzanna Dziadowiec
Osoba publikująca: Zuzanna Dziadowiec
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA