Komunikat archiwalny

Wyjątkowe spotkanie fanów „Krainy Lodu” w Krakowie

Jesteście gotowi? Już w piątek 5 lutego rozpocznie się wielkie, multimedialne widowisko! Pokaz filmu „Kraina Lodu” z niezwykłą muzyką na żywo! Podczas gdy powoli zmieniamy TAURON Arenę Kraków w mroźną krainę, zapraszamy na wyjątkowe spotkanie fanów superprodukcji Studia Walta Disneya w sklepie Saturn w Galerii Krakowskiej!

Wyjątkowe spotkanie fanów „Krainy Lodu” w Krakowie
Fot. materiały prasowe

Magiczny koncert „Kraina lodu — film z muzyką na żywo” i niesamowite widowisko świetlne to tylko niektóre atrakcje, jakie przygotowaliśmy dla wszystkich fanów disneyowskiej animacji. 5 lutego spotkamy się nie tylko z Natalią Nykiel, której wykonanie uwielbianej przez wszystkich piosenki „Let It Go” zwieńczy piątkowy koncert, ale także z członkami wokalnej obsady filmu - Magdaleną Wasylik i Marcinem Jajkiewiczem, których również będziemy mieli okazję usłyszeć w piątek. Na uczestników, poza możliwością zdobycia autografu i rozmowy z artystami, czeka cała masa filmowych niespodzianek. Nie możecie tego przegapić!

Wszystkich fanów animacji „Kraina Lodu” zapraszamy do Galerii Krakowskiej w piątek, 5 lutego 2016 r., o godzinie 11.00. Naszych artystów gościć będzie Saturn (poziom -1). Będzie tam można zakupić bilety na wieczorne widowisko. Do zobaczenia!

Magdalena Wasylik - dwudziestoletnia wokalistka i aktorka, pochodząca z Sieradza. W wieku 10 lat wystąpiła na deskach warszawskiego Teatru Muzycznego ROMA w spektaklu „Akademia pana Kleksa”, grając jedną z głównych dziecięcych ról - Rezedę. Wtedy również spróbowała swoich sił w dubbingu. W wieku 11 lat zdobyła rolę Świnki Peppy, następnie Dory z kreskówki „Dora poznaje świat”, Stephanie z serialu „Leniuchowo”, Ally z serialu „Austin i Ally”, Nati z „Violetty”, Margo z kinowego hitu „Minionki rozrabiają”, Porcelanki z filmu „Oz wielki i potężny” i wiele innych. Wielkim osiągnięciem Magdaleny jest również wykonanie partii wokalnych księżniczki Anny w Disneyowskiej produkcji „Kraina Lodu”. Na swoim koncie ma również sukcesy w muzycznych talent show. Wystąpiła w pierwszej edycji programu „Must be the music”, dochodząc do półfinału oraz „The Voice of Poland”, zbierając wspaniałe opinie od jurorów. Niedawno trafiła do obsady serialu „Na Wspólnej”, grając rolę Blanki. Obecnie jest studentką drugiego roku wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

Marcin Jajkiewicz - wokalista jazzowy, musicalowy, rozrywkowy. Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Wokalista zespołu Button Hackers, z którym w 2006 roku wyśpiewał pierwszą nagrodę na festiwalu Jedynki w Sopocie oraz drugą w Konkursie Międzynarodowym. Po tym wydarzeniu wziął udział w wielu prestiżowych koncertach, m.in.: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Święta Święta 4, I Ty Możesz Zostać Świętym Mikołajem, Dzień Kotana, Solidarni z Białorusią. Został zaproszony do duet z panią Grażynę Brodzińską, z którą koncertują w teatrach i filharmoniach na terenie całej polski. Jest również wokalistą w zespole Marcina Wyrostka (laureata programu „Mam Talent”) „Tango Corazon Quintet”.

Widowisko jest wydarzeniem towarzyszącym Festiwalowi Muzyki Filmowej w Krakowie 2016.
Organizatorami są Miasto Kraków i Krakowskie Biuro Festiwalowe, a partnerem Disney Music Group.

Bilety na widowisko „Kraina Lodu Disneya - film z muzyką na żywo” można jeszcze kupić za pośrednictwem portalu www.eventim.pl. Kosztują od 50 do 199 zł. Cennik biletów dostępny jest tutaj.

Pokaż metkę
Autor: Marcin Drobisz
Osoba publikująca: MARCIN DROBISZ
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA