Komunikat archiwalny

Weekend w Krakowie

Rusza weekendowy maraton walentynkowy w Multikinie. W repertuarze znajdą się zarówno komedie romantyczne, jak i trzymające w napięciu thrillery. Będziecie więc mogli zobaczyć przedpremierowy pokaz „Planety singli”, ale także filmy takie jak: „Kocha lubi szanuje, „The boy”, „Labirynt”, „Dar” czy ekranizację jednego z najoryginalniejszych komiksów Marvel Comics  - „Deadpool”. Zapraszamy w dniach 12-14 lutego!

Weekend w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Na świętowanie Walentynek zaprasza także Muzeum Historyczne Miasta Krakowa. W najbliższą niedzielę (14 lutego) we wszystkich oddziałach MHK, zakochani będą mogli kupić dwa bilety w cenie jednego! Aby skorzystać z promocji należy w kasie Muzeum podać hasło „Walentynki z Muzeum”.

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na ulicy Rybitwy i Macedońskiej w godz. 8.00 - 13.00, ul. Żabiniec, Siemomysła, Pańskiej i Heltmana w godz. 9.00 – 13.00 oraz na os. II Pułku Lotniczego.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Głogowiec w godz. 7.00 – 14.00, ul. Belwederczyków. 8.00 – 16.00, ul. Boznańskiej i Dziedzica  w godz. 8.00 – 12.00, ul. Azaliowej w godz. 8.00 – 14.00 oraz ul. Potrzask i Czarnochowickiej w godz. 8.00 – 14.00 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj od rana wita nas słońce, ale w ciągu dnia nieco się zachmurzy. Synoptycy nie przewidują jednak opadów deszczu lub śniegu. Będzie także dość ciepło. Na termometrach zobaczymy nawet 7 stopni Celsjusza.

Pokaż metkę
Autor: ZUZANNA DZIADOWIEC
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący:
Zobacz także
Kalendarz kulturalny
2016-12-11