Komunikat archiwalny

Weekend w Krakowie

Jedna noc, cztery filmy i aż 19 nominacji! Multikino zaprasza na Noc Nominacji 2016 w ramach festiwalu ENEMEF. Już dzisiaj w nocy będziecie mogli zobaczyć takie filmy jak: Pokój, Carol, Most Szpiegów i Brooklyn. Filmowy maraton rozpocznie się o godz. 22.00.

Weekend w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Oscarowa noc filmowa odbędzie się także w kinie Agrafka. Już jutro (sobota) od godz. 22.15 będziecie mogli zobaczyć filmy: Pokój, Mustang, 45 lat, W objęciach męża, Carol i Syn Szawła. Na uczestników czeka także quiz filmowy z nagrodami. Zapraszamy!

Na nocy maraton filmowy zaprasza również kino Ars. Z okazji premiery długo wyczekiwanego „Lobstera” Ars zaprasza na specjalną noc z Lanthimosem, gdzie będzie można zobaczyć jego najnowszy film, a także dwa poprzednie – „Kieł” i „Alpy” oraz skosztować kuchni greckiej, którą specjalnie dla uczestników przygotuje Bistro Athina. Zapraszamy dzisiaj o godz. 21.00.

W Galerii Krakowskiej trwa ostatni weekend Kolejomanii. Już jutro od godz. 12.00 będzie można zobaczyć m.in. pokazy przejazdów po modułowej makiecie kolejowej oraz usiąść za sterami symulatora pociągu. Zapraszamy!

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na ul. Wrocławskiej, Racławickiej i Kmieca w godz. 10.00 - 14.00 oraz na os. Na Lotnisku w godz. 9.00 – 13.00.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Wąwozowej, Czerwonego Krzyża i Wańkowicza w godz. 7.30 – 17.00 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj na niebie sporo chmur, ale w ciągu dnia zawita do nas także trochę słońca. Na upał nie mamy co liczyć, ale będzie dość ciepło. Na termometrach pojawi się maksymalnie 5 stopni Celsjusza na plusie.  Wiatr słaby i umiarkowany.

Pokaż metkę
Autor: Zuzanna Dziadowiec
Osoba publikująca: Zuzanna Dziadowiec
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA